Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gimnáziumban lehet orr piercin...

Gimnáziumban lehet orr piercinget hordani?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem iskolafüggő. Érdeklődj az adott iskolánál,esetleg attól,aki már ott tanul,vagy ha ismersz tanárt aki ott tanít,attól még jobb lenne. Nálunk még kihívóan öltözni sem volt szabad pl.
2021. febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem benne van az iskola szabályzatban. Nálunk lehet piercing meg tetoválás is, nem szólnak érte.
2021. febr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A miénkben lehetett, de pl egy szigorú elitben és/vagy egyháziban el tudom képzelni, hogy tilos és ezt komolyan is veszik.
2021. febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lena7 ***** válasza:
85%

Ez nagyon iskolafüggő.

Nálunk lehet, senki nem szól érte semmit, viszont más iskolákban előfordulhat 1-2 olyan tanár aki még akkor is beleköt ebbe ha engedélyezve van.


Egyházi iskolákban és nagyon szigorú/jó hírű iskolákban ilyet nem lehet.

(Ha mégis hordanál egy ilyen iskolába, akkor nagy valószínűséggel kivetetnék és lehet, hogy lennének egyéb következményei is)

2021. febr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Iskolafüggő. Ha benne van a házirendben, hogy nem lehet, akkor nem lehet.
2021. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Változó, nálunk pl lehet piercing is tetoválás is, nem szólnak érte.
2021. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
41%

Szerencsére elég kevésben lehet. Ne csináltass, nevetségesen fogsz kinézni..

nostrillel és septummal is :)

2021. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát szerintem a legtöbb iskolában lehet. Nálunk is lehet de nem tudom mennyire éri meg mert néhány tanár lehet kiveteti vagy máshogy fog megszivatni ha nem veszed ki. Egyházi iskolákban pedig kizárt hogy lehetne, ott a legtöbb helyen ha jól tudom még hajat festeni meg műkörmöt csináltatni sem lehet. De az iskola házirendjében elvileg benne kellene lennie. Ha nincs beleírva hogy tilos akkor pedig valószínűleg lehet.
2021. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!