Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani olyan gimnáziu...

Tudtok ajánlani olyan gimnáziumot, ahová úgy is felvesznek, hogy kb. úgy nézek ki, mint egy "monster high baba" és van egy "pár" piercingem?!

Figyelt kérdés
Koszonom szépen elore is a segítségeteket és a kedves válszokat! :))

2016. aug. 30. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez attól is függ hol laksz! Hiába mondok neked iskolát Pesten ha teljesen máshol laksz:)
2016. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem lenne egyszerűbb, ha te próbálnál meg egy civilizált emberre hasonlítani?

Komolyan, mi értelme van az ilyen agyrémnek? Direkt nehezíted meg a saját dolgodat? Jó lesz majd munkanélküli csövesnek lenni? Ehh...

2016. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd kinövöd.

Amúgy a kulcsszavaid cringe.

Egyébként művészeti és szépészeti sulikban többnyire mindegy.

Csak tehetség is kell hozzá.

2016. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Pontosat nem tudok így hogy nem tudom hol laksz, de művészetik, felnőttképzők (17 éves megvagy néhányba már felvesznek) én is hasonló megjelenésű vagyok, és ilyenekben volt szerencsém mert egy tágítóm, piercingem sem vagyok hajlandó kivenni ^^ a tetoválás meg ugye nem lemosható :3 Az előző most nem tudom hanyas válaszolónak, úgyis magára ismer, annyit hogy mi is "civilizáltak" vagyunk, lehet jobban mint ti... 3 nyelvet beszélek, dalszövegíró, énekes, grafikus vagyok. Kérdem én "barátom", ez ne lenne civilizált...? ^^
2016. szept. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Inkább most élje ki magát,mint ötven évesen. Szerintem menj művészeti szakközépiskolába.
2016. szept. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Én is így vagyok vele! Am a kulsom és a belsom két ellentêt!:))
2016. szept. 2. 10:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Koszonom a védelmet, mindenben egyetértek veled!:))
2016. szept. 2. 10:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket is utánalézek! Am. én is olyan " muvészlélek" vagyok! :))
2016. szept. 2. 10:40
 9/9 A kérdező kommentje:
* utánanézek
2016. szept. 2. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!