Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfi heteróként festem a...

Férfi heteróként festem a hajam, a szemem, és a körmöm. Ez gáz?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Igen gáz
Nem gáz
71 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És miért gáz?
2021. febr. 4. 13:54
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
nem mindegy hogyan... ha ugy nezel ki mint a Green Day enekese szinpadon, vegul is van az a kozeg ahol belefer. Ha ugy nezel ki mint Conchita Wurst, az kifejezetten gaz.
2021. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem szánalmas, hogy valaki épp a nagy különcködésével áll be a sorba, olyan elkeseredetten akarja a világ felé közvetíteni, hogy ő egy egyéniség, hogy a többi hasonló bamba marhát másolja.
2021. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Fúj dehogy konchita, rocker vagyok, és olyan stílusban csinálom.
2021. febr. 4. 14:00
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bejön az a stílus amit képviselsz
2021. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10%
Igen gáz, de biztos van olyan hibbant nő akinek ez jön be.
2021. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem gáz, én semennyire nem ítélnék el vagy néznék ki egy ilyen embert, sőt simán barátkoznék vele ugyanúgy,közelednék hozzá. Viszont nekem egy kapcsolathoz kizáró ok lenne, ahogy az egyéb ilyen extrém, vagy ilyesmi külső is. Persze a személyisége is számít, de ez is(szerintem olyan 50-50%) engem személy szerint a szerényebb, egyszerű külsejű srácok vonzanak.
2021. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: ha a kérdés csak arra vonatkozik,hogy mit gondolnék róla mint emberről, akkor a válaszom, hogy nem lennék rossz véleménnyel róla,meg semmi ilyesmi
2021. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt ilyen barátom. Engem nem zavart, sőt tetszett. Meg néha én csináltam meg neki és nekem ez a mániám, hogy pasikat fessek valamiért😅.
2021. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9 nekem meg olyan barátnőm volt mint te, szeretett kifesteni. 😂😂
2021. febr. 4. 15:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!