Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » NYX márka butter gloss blueber...

NYX márka butter gloss blueberry tart árnyalatban?

Figyelt kérdés

Mindenki áradozik a butter gloss-ról, az összes véleményt elolvastam róla kb minden fórumon ami ilyesmivel foglalkozik, mindenki dícséri, de senki nem írta azt, hogy a blueberry tart árnyalatot használta volna. Eredetileg kék színű, ami nyilván nem népszerű, de én pont ezért rendeltem meg, és hatalmasat csalódtam. Miután felkenem kék helyett inkább lilás árnyalatú, ami végülis nem gond, mert lila rúzst/zsájfényt is szerettem volna, de kéket rendeltem, ergo kéket is akartam. Ami inkább nagy problémám vele, hogy egyáltalán nem tartós. Próbáltam egy réteg papírzsebkendőn keresztül púderrel fixálni, de még a ráhelyezett papírzsepi is egyben leveszi az egészet, nem csak a felesleget.


Másnak van róla bármilyen véleménye? Lehet még esetleg valahogyan fixálni? Szintén a NYX-nek van egy rúzsfixáló terméke, már azon gondolkozom, hogy megrendelem, hátha működik vele.



2021. febr. 8. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szájfény, sose lesz annyira élénk vagy tartós mint egy matt rúzs. Valószínűleg lilának is azért tűnik mert átüt rajta a szád rózsaszínje, és fixálni se fogod tudni se púderrel se rúzsfixálóval, mert ez a formula nem arra való.

Ha tartós világoskék rúzst akarsz, akkor a NYX Liquid Suede Little Denim Dress olyasmi például.

2021. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pont ezért utálom az összes szájfényt, akármennyire hypeolják némelyiket. Nem nekem való.

Ha már ajakfestésről van szó, nekem alap, hogy erőteljes színű legyen, legalább az étkezés előtti időszakot bírja, ne kopjon magától a nap folyamán, ne ragadjon, ne jöjjön le, ha bármivel hozzáérek.

Viszonylag fényesebb kivitelből a NYX Soft Matte Metallic Lip Cream vált be.

Szép, enyhe gyöngyházfénye van, nem lesz olyan a végeredmény, mint egy sz*pós prosti szája, nagyon könnyű állagú, gyorsan megszárad és nagyon tartós. Továbbá az első rúzsom, ami tényleg maszkálló. 😄

2021. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!