Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 40+ -os nők, milyen korrektort...

40+ -os nők, milyen korrektort használtok szem alatti karikákra, ami nem ül bele annyira a bőr apróbb redőibe?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani lehetőleg drogériás márkát, ami nagyon bevált?

2021. febr. 16. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Mármint a ráncokba?
2021. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Plasztikai sebeszt hasznalok a karika meg rac eltuntetesere.
2021. febr. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem gond, ha csak 31 évesként válaszolok - nekem 1-2 éve kezdett el gondom lenni azzal, hogy a korrektor beül a kisebb ráncokba. Nekem igazából nem kifejezetten korrektor, hanem technika vált be - ha tudsz angolul, Robert Welsh korrektorozásos videóit tudom ajánlani Youtube-ról. Pici folyékony korrektor a belső szemzugba, egy pötty korrektor a szemem másik sarka alá, ezt finoman ütögető mozdulatokkal egy Real Techniques 300 jellegű ecsettel eldolgozom az egész szemem alatt (tehát nem viszek fel sokat)... utána pedig egy puhább highlighter ecsettel nagyon finoman felviszek rá minimális mennyiségű púdert (nem púderpamaccsal nyomok rá sokat).


Sztem itt inkább a technika számít, mint maga a termék. Nekem pl. ilyen technikával bevált a Trend It Upnak (dm sajátmárka) a szivacsos végű applikátoros korrektorja, a Catrice Liquid Camouflage, az Essence Stay All Day is.

2021. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 3-asnak köszönöm az értelmes választ.
2021. febr. 24. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok, de sajnos nekem is vannak ráncok a szemem alatt. Én a Catrice camouflage korrektort használom, és amit a legutóbbi válaszoló írt, a technika nagyon fontos.
2021. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!