Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért hullik tisztításkor a...

Miért hullik tisztításkor a szálas műszempilla?

Figyelt kérdés

mindig amikor megtísztítom este egy fülpiszkálóval a La Rosche Posay Effaclar micellás géllel (nem tartalmaz olajat) elkezd hullani, kb 6-8 szál szemenként.

Ez normalis, vagy mi lehet a baj?



2021. febr. 19. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyan hullik? Csak a műpilla, vagy a sajátoddal együtt.

Ha jól van feltéve a pilla, akkor a sajátoddal esik ki.

Ha csak simán a pilla, akkor vagy rosszul tette fel a pillás, vagy vlmi mégis oldja a micellás vizedben.

Inkabb szempilla sampont ajánlom.

2021. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a fülpiszkáló bele akad a szálakba és emiatt kirántja? Vegyél inkább muszempilla sampont, vagy én például az Arctisztítómmal szoktam megtisztítani óvatosan.
2021. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a műszempilla sampont nem ajánlotta a kozmetikusom, megnézte a micellás vizem, azt mondta jó. egyesével hullanak a szálak, nem tudom mi lehet a baj:/
2021. febr. 22. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem ajánlotta szempilla sampont? Az én kozmetikusom szeirint nincsen vele probléma
2021. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szempilla sampon! Ecsettel.

Felejtsd el a fülpiszkálót!

2021. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!