Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla tanfolyam megéri-e...

Műszempilla tanfolyam megéri-e,mennyire lehet benne elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne,hogy gondoltam rajta hogy belevágok a műszempilla építésbe,tanfolyamba, de ha van valaki ebben dolgozik mi a véleményem,megéri-e, mennyire lehet elhelyezkedni vele,így a hozzátartózó eszközök mennyibe vagy hol lehet beszerezni? Negatív kommenteket légyszives ne és a válaszokat előre is köszönöm. :)

2021. febr. 23. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy legálisan végezhesd el kell végezned mellette egy kozmetikus képzést, a muszempilla képzés csak oklevelet ad, azzal sajnos nem lehet el helyezkedni.

Én úgy gondolom hogyha igényesen, szépen, precízen dolgozol akkor el tudsz helyezkedni benne, de főként úgy éri meg ha vállalkozó vagy. Nem pár hét vagy hónap alatt fog beindulni a vendégkör lehet évekbe telhet.

2021. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2021. febr. 23. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Huh hát elég bukszába nyúlós.

A képzés sem olcsó eleve, plusz mellé meg kell egy kozmetikus vagy szépség tanácsadói szakma is, hogy dolgozhass.

Ha alkalmazottként dolgozol, nem fogsz szakítani vele, ha egyéni vállalkozóként dolgozol, az havi szintű minimun 50ezer forint kata + még a le kell adózni, minden vendég után bejelentés stb.. Ha feketén csinálod meg a para, hogy felnyom valaki. Ha tisztán csinálod ahhoz türelem kell, mire lesz vevő kör, meg mire egy alaptőkét szerzel. Mondjuk szerintem lassan ez a szépészet is egy túltelítődö szakma lesz

2021. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. febr. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!