Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elite Körmös Akadémia (...

Csil_lag kérdése:

Elite Körmös Akadémia ( Crystal Nails ), Brillbird vagy Darabos Évi? Melyik műkörmös tanfolyam a legjobb? Vagy valami másik tanfolyam? Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Ezeket találtam a legjobbnak, az ár szinte mindegyiknél ugyanannyi ha jól számoltam kb 200-220 ezer a vége. A Brillbidr-e és Darabos Évire jobban kacsintgatok, valahogy szimpatikusabb meg kiscsoportosak, viszont az Elite mintha nevesebb lenne, de lehet rosszul látom. Nem tudok dönteni. Ha esetleg olyan válaszolna aki tanult ott és van tapasztalata, annak nagyon örülnék. De mástól is szívesen hallok a véleményt. Nagyon megköszönném a válaszokat.

2013. márc. 2. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én műkörmösöm Crystal Nailses, 10 ezret is elkérhet egy egyszerű körömnél, nagy vevőköre van, és tavaly a szépségkirálynős mizérián ő dolgozott a lányok körmén.
2013. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Darabos Évit ajánlom.

Elhelyezkedni egyformán nem lehet egyikkel sem, vagy csak nagyon rosszul, tök mindegy, hol végzel. Aki körmös, az általában vállalkozó, alkalmazottat csak a plázákban keresnek, az meg a vicc kategória. A munkáik is amúgy.

2013. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Évit ajánlanám, mert ő addig nem enged el a tanfolyamról, amíg meg nem tanulod, amit kell. Ha szükséges, szó szerint fogja a kezed, és úgy tanítja a mozdulatot. Vele mindenképp jól járnál.
2013. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyenlőre még gondolkodom, meg gyűjtöm a pénzt :)
2013. márc. 4. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg az alfakapos oldalát majd, mert decembertől lesznek új képzéseik és olcsóbbak meg rövidebbek is lesznek szóval érdemes, én szerettem oda járni nagyon.

Meg ugye most az OKJ-s tanfolyamok 1 évesek meg átlag 300.000 Ft-ba fognak kerülni. És nekik van egy partnercégük akikkel együttműködnek és le tudsz vizsgázni te is akkor is ha náluk tanulsz csak sokkal olcsóbban.

2013. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A CN-el annyi tapasztalatom van hogy voltam az egyik ismerősömnek modellje, és a 4 és fél órás építés alatt kb 1 percet foglalkoztak a tanulóval, az is csak ilyen többszöri gyors instrukció adás volt. A gyakorlat témája szögletes formájú francia zselés építés volt körömágy hosszabítással. 10-ből 6 körmön "V" alakban kifele szélesedőre sikerült, ami laikusnak is szemmel látható volt, de a végén az értékelésnél meg sem emlìtették, csak megdicsérték hogy szép és már iratták is alá a jelenlétit. Hogy tanulja meg így a tanuló ha még a nem jóra is dícséretet kap?! Szerintem nem arra mennek hogy szakmailag a legjobb felkészülést kapják a diákok és hogy ki legyen hozva belőlük a maximum, hanem hogy minél többen legyenek és ez álltal minél több pénzt szedjenek be... Persze lehet hogy tanára válogatja, de én ezt tapasztaltam.
2018. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi topic, de hátha valaki érdeklődne vagy hasonló cipőben jár. Én az Elitenél végeztem(nem Pesten hanem Szegeden) őket maximálisan ajánlom ha normálisan szeretnéd megtanulni, és nem a tanfolyam után 100 000 nagyságban költeni továbbképzésre mert egy francia körmöt se tudsz megcsinálni. Alapokat tanítanak igen! A körmös szakma folyamatosan újul és változik szóval nem a továbbképzések elleb beszélek de nehogymár a 10. továbbképzés után se tudjon valaki egy franciát megépíteni mert 'jaj mit tud a drága suli én ebayről bevásárolok aztán majd 40.000ezres tanfolyamtól én leszek a nail artists 10ezres árlistával'. Kis csoportokban oktatnak, nem sz*rnak a fejedre hogy jól van gányolj össze valamit és irány haza. Nem vagyok semmilyen márka híve, ez sem a crystalnak sem a perfectnek nem marketing ajánlónak szánom csupán tapasztalat. Bár a crystalnál végeztem és sok terméküket is használom és szeretem a gépeim szinte mind 2m beauty perfecttől is használok termékeket sőt moyrat is. Hosszú évek és kísérletezés. Éviről annyit hogy kidobott pénz volt részemről a továbbképzése. Nem ő kakkantotta a spanyolviaszt mégis szeret úgy tenni. A legnagyobb problémám vele a hihetetlen arroganciája és sznobsága(legtöbbször a semmire). Az eredményeit nem vitatom, de a személyisége botrányos. Egyéni preferencia, de én a munkáitól se vágtam magam hanyatt..
2018. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Crystal Nails ?Vélemény?
2023. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!