Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan építsem be a géllakkozó...

Hogyan építsem be a géllakkozós rutinomba a "körömápolókat"?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy helyen körömágy ápolót illetve 7in1 vitaminos szert. Ezt az utóbbit úgy kell felkenni, mint a lakkot, a körömágy ápolót pedig szerintem bele kell maszírozni a körömágyba.

Ezeket azért rendeltem meg, mert géllakkozok, és úhy láttam, kell valami, ami erősíti a körmeim.


A géllakkos rutinom pedig úgy néz ki, hogy 7-10-14 naponta (attól függ, hogy milyen állapotban van a körmöm) lereszelem az előző lakkot (óvatosan, alap lakkig szoktam reszelni), és akkor kezdem, jön a bőr feltolás, kaparás, alaplakk, 1-2 réteg szín (a lakk minőségétől függ, de a jobb minőségből 1 réteget szoktam), fedőlakk, és a teteje a géllakk fixáló.


Hova lehetne beépíteni a rutinomba a fent említett ápolókat?



2021. febr. 24. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

A vitaminos lakkot az alaplakk előtt, a körömbőr ápolót, pedig akkor amikor már készen vagy mindennel.

Nem tudom, hogy csak elfelejtetted-e írni, de gél lakkozásnál szükséges a nail prep és a primer is, ezek előkészítő folyadékok

2021. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Úgy ahogy az 1-es írta. Viszont nail prep és primer nélkül ne géllakkozz, mert begombásodhat a körmöd a géllakk alatt..illetve nem is biztosít olyan tapadást ezek nélkül.
2021. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1, #2 nem jót ír, a vitaminos szert ne kend fel a géllakk előtt, mert nem fog rá tapadni a cucc. Az természetes körömre van, nem géllakkhoz.

Az olajat akkor használd, ha már kész a géllakk utolsó lépése.


Nem értem, hogy a géllakk mellett mi szükség van a körömerősítésre?

Így is puha a végeredmény, hajlik? Ha igen, akkor alaplakk helyett egy erősítő base gélt használj!


Ha kell segítség, írj nyugodtan!

2021. febr. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehova nem kell beépíteni. A vitaminos körömlakk parasztvakítás, még ha van is benne vitamin, a köröm felszívóképessége gyakorlatilag nulla. Víz és olaj tud bejutni a körömlemez rostjai közé, a körömlakkban egyik sincs.

Másrészt lakkozott körmön nem marad meg a géllakk.

A körömágyápolót kenegetheted bármikor. Pláne most, mikor fürdünk a fertőtlenítőben. Kell egy kis extra ápolás.

2021. febr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!