Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális fedő és alaplakk+körö...

Normális fedő és alaplakk+körömápoló?

Figyelt kérdés

Sziasztok,gondolom ez a három hatás nincsen egy lakkban (ha van,és boltokban kapható,írjátok le),ezért kettőre bontva keresek normális árú és minőségűt.

Ez lehet:

1.,fedő-alap ÉS ápoló

2.,ápoló-alap ÉS fedő

A legjobb lenne,ha ez a három így egybesűrítve lenne,de ha erre nem tudtok példát mondani,próbáljátok meg kibogozni a spórolós elméletemet :D,és úgy ajánljatok.

Az árakkal nem teljesen vagyok tisztában.

Körömlakkokra olyan 500-700 Ft-ot szánok.Ezek Essence és Miss Sporty lakkok.Ha esetleg tudtok hasonló árkategóriájút,jelezzétek. :)

De a legfontosabb most ez a bűvös hármas,árral együtt,és hogy mire való.

Nagyon szépen köszönöm! :)



2018. jún. 5. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ápoló lakkoknak semmi értelme. Megfelelő táplálkozással és a kezed kímélésével lesz szép körmöd. Inkább ápolóolajat vegyél, de egy jobb testápoló vagy szimpla kókuszolaj is tökéletes.

lakkok meg:

A miss sporty lakkok szerintem teljesen korrektek, fedőlakk nélkül is jól bírják. A lidl saját márkásai is jók (igaz limitált nagyon a színválaszték), és én az avon mark lakkjaival is megvagyok elégedve (van a másik lakkja is a color trend vagy mi de azok borzasztóak)

A moyra is egész normális, bár néhány árnyalat nagyon kopik és fedőlakk nélkül hamar csúnya lesz.


Fedőlakkom jelenleg a lidl ös van, én szeretem.


ui: az avonnak talán van színezett ápoló lakkja, de nem tudom biztosra. nem a színeim így nem emlékszem pontosan mit is tudnak

2018. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ápoló lehet,hogy körömerősítőre gondoltam,mert szerintem nem elég erősek a körmeim.

Minden nap bekenem a kezem testápolóval,meg van,hogy a lábamat is,borotválás után időnként száraz a bőröm,kissé hámlik.

2018. jún. 5. 22:48
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy ősrégi Lidl-ös körömlakklemosó nagyon jól lehozta a lakkjaimat,még régebben.

kipróbálom őket,mennyi kb. az áruk?

2018. jún. 5. 22:49
 4/4 A kérdező kommentje:

Már megvan a kiszemeltem,de tőletek is kérek véleményt.

Essence Studio Nails Ultra Strong körömerősítő,egy kommentben valaki leírta valahol a kúra menetét.Papírvékony,rossz,gyenge körme volt,és nem egy réteget ráhúzott,és megtartotta,hanem tényleg erősítette. :)

Alap- és fedőlakk szintén Essence.

2018. jún. 5. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!