Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum piercing tapasztalatok?

Fecske Fanni kérdése:

Septum piercing tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szombaton fogom megcsináltatni a Septum piercingemet. (Eddig csak egy fülbevalóm volt piercingem még nem.) Tudni kell hogy kicsit parázok de mivel nagyon régóta szeretném most úgy döntöttem bevállalom. :)

Azt szeretném kérdezni hogy maga a szúrás mennyire fájt nektek?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2021. márc. 3. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A fájdalom mivel porcot szúrnak át 10/11
2021. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen, azthittem a porc alatti hártyás részbe szúrják.
2021. márc. 3. 16:39
 3/13 ReGina... ***** válasza:
56%

Eredetileg ez kellene a legfájdalom mentesebb pc.nek lennie ha az úgy nevezett "sweet spot"-on keresztül szúrják át ami egy vékony hártyaréteg.

Szóval ne izgulj nem lesz gond.

2021. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez megnyugtató! :)
2021. márc. 3. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem porcot szúrnak, alatta a hártyás részt.

Rengeteg pc-m van, nekem ez fájt legkevésbé, viszont a legtöbb ismerősömnek ez fájt a legjobban, szóval nagyon egyénfüggő.

De ne fél tőle, gyorsan túl leszel rajta! ;)

2021. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Septumfüggő, hogy kinek hova is szúrják pontosan. Szúrás közben tüsszentő érzésed lehet és bizony meg fogod könnyezni, de fájdalom oldaláról nem annyira vészes és valahova a 3-4 közé tenném, ha a 10 a legfájdalmasabb piercing ;) Gyógyulása picit lehet macerásabb, de ha odafigyelsz rá, akkor semmi baj nem lesz belőle.
2021. márc. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Nekem kb olyan volt mint egy pattanást kinyomni. A csaj nagyon ügyes volt, a hártyát szúrta csak, és kb semmi nem volt.


Kicsit megkönnyeztem de kb ennyi.

2021. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Nagyon megnyugató amiket írtatok!
2021. márc. 4. 17:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem ketto felszinim van(azok nem fajtak), egy lobe, egy nostril meg egy helix a septun mellett es messze a septum fajt a legjobban :DD de szerintem azert, mert nagyln lassan szurta. Meg utana is elegge fajt par napig, de aztan ahogy jott, el is mult a fajdalom. Plusz en hajlamos vagyok a vadhusra (mind a nostrilnal mind a helixnel volt),meg minden piercingem vagy egy honapig be van gyulladva, akarhogy apolom, de itt semmi gond nem volt vele, be sem gyulladt, ket het utan mintha teljesen gyogyult lett volna (nyilvan azert kenegettem tovabb.)

Majd ird meg, hogy neked milysn volt :D

2021. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 15 lobe van, 2 nostril, 1 medusa, 1 industrial, 2 tragus és 1 septum.


Ezek közül a septum fájt legkevésbé, és úgy is tudod gyógyítani, hogy felhajtod a patkót, szóval védve van.

2021. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!