Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak szerintem van nagyon el...

Csak szerintem van nagyon el csszve ez a tusvonal?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a képen

(a lányka 14 éves am asszem)


[link]


2021. márc. 6. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé. De ízlések és pofonok
2021. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nagyon el van cseszve. Még sok gyakorlásra lenne szüksége.
2021. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mert tegye fel a kezét, aki 14 éves kora körül hibátlan tusvonalat tudott húzni...
2021. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Elozonek nagy igazat adok... Egyebkent, 14 evesen olyan egyforma tusvonalat huzok 😅 (nem felvagas, csak sokat gyakoroltam). A csajnak, aki a kepen van sokat kene gyakorolni vagy nezzen YouTube-os tutorial videokat. 🧡
2021. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Túl vastag szerintem
2021. márc. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vastagsága még nem is rossz, "alteros" körökben divat az ilyen, meg viszonylag szimmetrikus (vastagság, hossz, ív stb) csak olyan... girbe-gurba, de 14 évesen én ennél durvábbakat is elkövettem szóval egy kis gyakorlással teljesen jó lehet még.
2021. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért remélem nem engedye nélkül tetted ki a fotót ha nem te vagy rajta, amugy valóban nem szimetrikus de nem a világ vége, láttam már rosszabat is.
2021. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!