Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért levegősödik fel a...

Miért levegősödik fel a zselés műkörmöm?

Figyelt kérdés

Alul belevegősödik és ma pl. az egyik ujjamról le is esett úgy ahogy van egyben a zselé :S

Mitől van ez?

Előtte bolyhosítva van a körmöm, fertőtlenítő és tapadást elősegítő folyadék van rátéve aztán 2-3 réteg zselé ,fixálva van....és végül egy vékony réteg fényzselé.


2010. aug. 18. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
magadnak csinálod?
2010. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez lett volna az első kérdésem...

2-3 réteg zselé??? Uhhh...

Egyébként meg azért levegősödik, az alja egy kicsit amikor nő le, mert a köröm változik a növekedése közben.

2010. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi baj a 2-3 réteggel? :S

De nem éppen nő még hanem kb 2-3 nap után, az sztem kicsit még korai.

2010. aug. 18. 21:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy igen magamnak csinálom de pl az első 2 alkalommal semmi baja nem volt és csak most lett ilyen pedig mindent úgy csináltam ahogy előtte meg anyum körmének sincs semmi baja pedig neki is én csinálom.
2010. aug. 18. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokallom egy kicsit!

Akkor nem tudom, passz!

2010. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Illetve mégis!

Most jut eszembe, hogy a körmösöm mondta a múltkor, hogy a köröm is olyan mint a hajad. Van akinek nem lehet festeni a haját amikor menstruál, ez is valami hasonló lehet.

2010. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A müköröm levegösödését általában nem megfelelö elökészités okozza,vagy technikai hiba.A körömsánc mentén menj végig finom reszelövel v géppel az apro bördarabkákat is eltávolitsd,zselé nem érhet a börhöz, a fényzselé ha megfolyik szintén levegösödést okoz,de ezt suliban tanitják!!
2010. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Szerintem akkor talán a fényzselével lehet a baj mert bármennyire lehúzom az ecsetet akkor is elég sok marad rajta.
2010. aug. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!