Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy már most...

Normális, hogy már most "levegősödik" a műkörmöm?

Figyelt kérdés

18án rakattam fel,fehér tipp és zselé.nem volt egy hetes az egész,és már látom,hogy válik el oldalt.1-2 mm-t le is nőtt már.Mikor töltessem?vagy ha ilyen,akkor inkább újat kell rakatni?

eddig életemben most van 4x,mindig csak alkalmakra tetettem,és utána 2hét múlva le is szedettem.(de most talán tovább is viselném) És általában ugyan ez volt a bajom velük,hogy nagyon hamar el kezdett elválni a körmömtől.

Létezik,hogy nem bírja a körmöm a zselés műkörmöt?

A porcelánnal is ez lenne a helyzet?ha most azt szeretnék,akkor teljesen újra kell rakni?


2011. jún. 28. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem normális ha normálisan rakják fel akkor nem levegősödhet mert ha belevegősödik akkor körömgombád is lehet és azt javasolnám hogy keress másik műkörmöst...
2011. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress másik körmöst. és érdemes lenne kipróbálni a porcelánt. Anyumnak pl akármit csináltam, a zselé 2 hét után lejött, a porcelán 5 hét alatt se levegősödött fel.

Esetleg lehet még egy dolog...volt a kezed tartósan vízben(mosogatás, takarítás stb miatt), mielőtt körmöshöz mentél?

2011. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

adok még egy esélyt a körmösnek,de porcelánnal...

előző 2 estben egy másiknál voltam,és ugyan ez volt a bajom.

ha jól emlékszem max a mosogatógépbe pakoltam be.tehát nem áztattam,nem zuhanyoztam közvetlen előtte...bár alapból sokszor mosok kezet (2kicsi mellett)

2011. jún. 29. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!