Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól engednétek a...

Hány éves kortól engednétek a műkörmöt?

Figyelt kérdés
14-15 évesen belefér, vagy még korai? Rendszeres viselésre gondolok. Illetve van erre valamilyen “szabály”, hogy bizonyos kor alatt nem lehet, vagy ez körmöstől függ? Vagy egyáltalán nincs meghatározva?

2021. márc. 14. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Onnantól lehet majd műkörme, ha megkeresi rá a pénzt. Én teljesen felesleges dolognak tartom. A saját körmöt is ki lehet lakķozni szépen. Semmi szükség művackokra.
2021. márc. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#8-as. Ilyen tényleg van? “Anyukám nem adott pénzt” , de azért eljön? Hát ez gáz :D
2021. márc. 15. 13:07
 13/17 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen, nekem tényleg papírvékony a körmöm, mindig is az volt szóval ha csak nem vágom tövig hajlik össze-vissza és csak a baj van vele (meg mikor hátrahajlik uuuhhhh)szóval gél lakkozom hogy legyen tartása, abból pl valami szolíd színt vagy francia manikűrt vagy más egyszerű, visszafogott színt, amit sima körömlakként is engednék, simán mehetne ennyi idősen, nyilván nem ilyen bazinagy neonpink akril karmokat.
2021. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a másik okom a gél lakkra hogy a sima körömlakk kb 3 napig bírja mielőtt elkezd lepattogni az meg brutál igénytelenül néz ki cserébe fél nap mire rendesen megszárad és lehet vele "tapizni", inkább 3 hetente rászánom azt a pár órát amíg gél lakkozok és akkor az a következő alkalomig teljesen vállalható.
2021. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ilyen tényleg van? “Anyukám nem adott pénzt” , de azért eljön? Hát ez gáz :D


Nem, nem jön el. Viszont az utolsó pillanatban szól, így nekemanyagi kárt okoz, mert sem ő nem jön el, sem mást nem tudok helyette beírni.

2021. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jaa, értem. Hát elhiszem, ez nem kellemes...
2021. márc. 15. 21:44
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem onnantól, hogy a suli házirend engedi(vagy hosszabb szünet van), szülő is engedi (főképp ha a szülő fizeti vagy 15 alattiról beszélünk (15től lehet diálmunkázni hivatalosan asszem)), vagy ha saját pénzből van fizetve.

Tehát én mondjuk hiába akarok műkörmöt 19 évesen, ha mondjuk én egy szigorú egyházi középiskolában vagyok végzős diák és tiltja a házirend suli időben.

Vagy mondjuk hiába akarok 13 évesen, ha engedi a házirend, esetleg van ünneperől spórolt pénzem, de anyukám nem engedi.

Vagy hiába akarom 16 évesen, ha a házirend engedi, de se nekem sem a szüleimnek nincs erre pénze.

Vagy mondjuk szakmát tanulok és balesetveszélyes lenne a köröm ezért tilos.



Ez ilyen több összetevős dolog.

2021. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!