Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A hollywoodi hírességek...

A hollywoodi hírességek milyen alapozót, púdert használnak?

Figyelt kérdés
Hogy nem látszik semmilyen bőrhibájuk, pedig smink nélkül nekik is van rengeteg? Nekem alapozó és púder alatt is ugyanúgy látszik, sőt...

2021. márc. 16. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban meg van szerkesztve a goto, mindenkinek vannak porusaik.

[link]

Itt egy jo insta oldal, ami ezt eleg jol bemutatja

2021. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És amikor mennek valami gálára vagy eseményre ott is meg vannak szerkesztve a fotók?
2021. márc. 16. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a posztolt kepek meg vannak szerkesztve. Illetve tavolrol mas a smink mint kozelrol
2021. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nézem az oldalt, egyik-másik elég durva. Ezek szerint mégsem olyan tökéletesek.
2021. márc. 16. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt se felejtsük el, hogy a gazdag emberek megengedhetik maguknak, hogy megvegyék legdrágább krémeket vagy kifizessék a legdrágább kezeléseket (és ez alatt nem csak a plasztikai műtéteket értem), amiktől lehet, hogy kevésbé problémás a bőrük. Illetve azért nem mindegy, hogy én akarok egy 2000Ft-os alapozót az arcomra kenni, vagy egy profi sminkes stáb dolgozik valakinek az arcán a szivárvány összes színét felhasználva, hogy tökéletes árnyalatokat találjanak. Úgyhogy sok dolog miatt tűnhet a híres emberek bőre tökéletesnek, például a profi smink, a különböző kezelések és műtétek, illetve a photoshop miatt.
2021. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!