Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pinkpandán sikeresen törölt...

Pinkpandán sikeresen törölt rendelés után mégis postai értesítés érkezik? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Rendeltem pinkpandán kissé meggondolatlan mennyiségben és áron, majd utána rögtön töröltem, az oldalon leírtak alapján. (Rendelés szerkesztése menüpont,és rendelés törlése). Úgy tűnt, minden oké, majd 2 nappal később kaptam egy postai értesítőt, hogy feladtak a csomagom..Köteles vagyok kifizetni?
2021. márc. 28. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
A rendelés és annak törlése este 11-kor történt.
2021. márc. 28. 14:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mész el érte a postára. Pár nap és visszaküldik a feladónak.
2021. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles átvenni, de ilyenkor inkább e-mailben értesítsd őket, mert biztosabb, és van róla bizonyíték, miszerint te tényleg ki akartad töröltetni a rendelést.
2021. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!