Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tehetnék a szemem alatti...

Mit tehetnék a szemem alatti táskákkal? Kinek mi vált be?(kép)

Figyelt kérdés

Annyi mindent lehet olvasni az interneten, nem tudom, hogy melyik lenne működőképes. Tudnátok ajánlani olyan sminktermékeket, praktikákat, amik eltüntetik? Nagyon zavar sajnos

[link]



2021. ápr. 2. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
3%
Kevesebb számítógépezés, telefonozás, több alvás.
2021. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sokat alszom, annyit ülök csak gép előtt, amennyit muszáj, nem tudok vele mit csinálni, ha online van az egyetem.

Engem most az érdekelne, hogy a már kialakult táskák ellen mit tehetek.

2021. ápr. 2. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

barack szinu korrektor! Eleg egy kicsi a szem alatti karikakra. Kicsit, tenyleg finoman eldolgozni akar az ujjaddal is, hogy ne jojjon le. Puderral es fixalo sprevel zudod fixalni, hogy ne jojjon le. En konkretan meglepodtem, amikor eloszor lattam meg magam vele, annyira mas vagyok a karikaim nelkul /orokoltem sajna.

Nekem egy artdecos van, de asszem az essence vagy miss sporty is csinal jot, ok pedig nagyon megfizethetoek.

2021. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!