Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Régi, rossz táskákkal ti mit...

Régi, rossz táskákkal ti mit szoktatok kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy csomó rossz, régi táskám, amelyek úgy tűnik javíthatatlanok pl a műbőr borítás szakadozott fel néhány helyen stb.. és ezek miatt, ha hordanám az annyira igénytelen lenne. Sajnos ragaszkodó vagyok és nem tudok mindentől olyan könnyen megválni, így meg csak gyűlik, halmozódik és helyem nem nagyon van.

Ti ezeket automatikus kidobjátok?

Végül is az lenne a logikus mert így hordani sem hordom őket, de rossz érzés, főleg, hogy van benne 1-2 különleges darab.

Bármilyen tippet, véleményt szívesen fogadok, hogy ti hogy csináljátok :)



2014. szept. 2. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Azokat a cuccaimat, amiket már azért nem hordok (táska, sportcipő, nadrág, póló, pulcsi), mert elhasználódtak, kirakom zacskóban a szelektív hulladékgyűjtő mellé. A ruhagyűjtő konténerre ki van írva, hogy ne dobjunk bele szakadtat/kopottat/foltosat, szóval az ki van zárva. Eladni nem tudom, így inkább kiteszem őket, hátha valamelyik hajléktalannak még jól jön. 1-2 óra után eltűnnek a zacskók, szóval valaki biztos magáévá teszi őket.
2014. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami elhasználódott, de nagyon szeretem, megőrzöm. A többi kuka.
2014. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Talán varrj a foltokra valamit, mondjuk egy mintát! Esetleg azt a rávasalhatósat is rá lehet rakni, de nem tudom, jó e a műbőrre!

Említetted,hogy gyűjtőgetős vagy ezért talán leht bele rakni cuccokat amiket nem akarsz kidobni!

2014. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha látok benne reményt, akkor pl. csak a hátulján van lejönve a műbőr, akkor oda varrok/ragasztok valamilyen mintát. Ha elül van "károsodva" , akkor csináltam már olyat, h egy jól lefixált vászonfestményemet ráragasztottam és így lett egy egyedi táskám. A reményteleneket pedig szétszedem pl.kiszedem a belsejét és mivel szoktam varrni így tudok neki "borítást" csinálni, vagy leszedem a füleit és övet/karkötőt készítek belőle, az épp anyagot felhasználom dekorálásra, a csatokat is leszedem , cipzárt(jól jön ha táskát varrok). tehát én újrahasznosítok. Azt hiszem még sosem dobtam ki egészben egy táskát.
2014. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én dobok ki minden ilyesmit.
2014. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínűleg az lesz, hogy egy zsákbak kiteszem ezeket a cuccokat a kuka tetejére, aztán ha valaki megnézi és kell, akkor elviszi.
2014. szept. 3. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!