Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon sötét szem körül, hogy...

Nagyon sötét szem körül, hogy lehet világosítani?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, hialuronsav + hidratálás amit csinálok.

Vettem szemkörnyékápolót aminek golyós a vége és körbemegyek a szem körül.


Sajnos a szemem felett kiugró a csont ami miatt sötét beütése van a szememnek, ráadásul vékony a bőröm a szemem alatt ami miatt lilás kicsit, mert látszik gondolom a vér, vagy nem tudom.


Vastablettát szedek, az javít kicsit, de még nem az igazi.


Mit tegyek, hogy világosabb legyen?


U.i. Rendesen alszom + napi 4 litert iszok.



2021. ápr. 2. 12:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Rossmannban pl szerintem nem tudnak, de douglasban biztos, vagy más kozmetikai boltban
2021. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Douglasban biztos hogy tudnak segíteni, én is ott szoktam venni, most covid miatt nem biztos hogy a szemed alá is felkenheted de egy zsepire felkenik, esetleg a kezedre és hha odatartod láthatod milyen, elég jól meg kell választani a színt hogy természetes legyen az eredmény, illetve azt döntsd el hogy mennyire fedjen, van ami full eltüntet minden karikát de ha az eredmény túl "tökéletes" az sminkelt hatást kelthet. Az enyhébb fedésű nem fogja tökéletesen elfedni a sötét részeket de hihetőbb lesz az eredmény, csak egy picit fog átlátszani ha egyáltalán átlátszik.

Illetve fixálni is kell a legtöbbet valamilyen púderrel hogy ne csillogjon és "másszon el", de ezekből vannak színtelenek amiknél már nem kell nézni az árnyalatot.

Ha az erek látszanak át én azt is olvastam a koffein tartalmú termékek is segítenek mivel érösszehúzó hatású.

2021. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Smink helyett inkább direkt karikákra való szérumot ajánlanék. Pl The Ordinary coffeine solution.

A vas szedése nem hiszem, hogy segít a problémán - de cserébe árthat, ha túl sok vasat viszel be. D, C, K, B vitaminok és szelén, cink inkább - kifejezetten bőr egészségére pedig Béta karotin és E vitamin kombó ajánlott még.

2021. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Végülis közben megvettem a sminket, meg a szérumot is.

Gondolom a szérum nem egy-két nap alatt fog hatni. Szóval addig napközben elnyomom a sminkkel.


Hány hét után lehet a szérumtól javulást várni?

2021. ápr. 2. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!