Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sötét alapozót vettem nem...

Sötét alapozót vettem nem lehet valahogy világosítani?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
De lehet, a Biodermának és biztosan más márkának is van fizikai fényvédő kréme. Azzal nagyon jól lehet és még plusz fényvédelmet is nyersz. vagy vannak kifejezetten erre való fehér alapozók, Stargazer, Barry M...
2014. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Világosabb alapozóval keverd.
2014. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kontúrozásra még jó lehet.
2014. dec. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fowe válasza:
Fejeld meg a lisztes zsákot és próbáld úgy...
2014. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van egy külön kis tégelyed, tegyél bele az alapozóból és egy sima nem színezett arckrémből, amit használsz. Keverd össze őket egy fogpiszkálóval, vagy műanyag eszközzel. Először csak kicsi arckrémet tegyél, nehogy túl fakítsa. Aztán itt lehet kísérletezni, hogy elérd a kívánt színt. Így táplálod is a bőröd és az alapozót sem kell kidobni. De ne keverd össze rögtön az egészet szerintem, elég hetente egyszer megcsinálni amennyit elhasználsz annyi idő alatt, nehogy a sok levegővel való érintkezéstől hamarabb elveszítse a szavatosságát.

Nem hinném ,hogy a két krém reakcióba lépne egymással és veszítene a hatásából. Én pl rögtön az arckrém felkenése után kenem az alapozót is és muszáj együtt, mert száraz a bőröm. Sose volt még ebből semmi negatív tapasztalatom.


Szóval ha sötét az alapozó: világosítsd fel arckrémmel.

2014. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!