Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A smink meg a korrektor meg...

A smink meg a korrektor meg az ilyenek arcmosástól, izzadságtól tesi órán lejönnek, igaz?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha vízállót veszel, akkor nem.
2021. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Igen
2021. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de elkenődik.
2021. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tartós, vízálló termékeket használsz, rendesen lefixálod stb., akkor lejönni valószínűleg nem fog, de nem lesz szép utána, ha hozzányúlsz elkenődhet stb. és kell rajta javítani.
2021. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én iskolába csak korrektort használok és szempillaspirált. Tesi miatt eddig sosem jött le.

Viszont ha megmosod az arcod akkor szerintem el fog kenődni/le fog jönni (akár vízálló akár nem)

(az én korrektoromat a dmbe vettem és essences)

2021. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Neked estére kicsit elkenődik a szemem alatt a szempillaspirál, de nem látványosan. Ezt vízálló termékekkel el lehet kerülni.
2022. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!