Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz ha 16 évesen nem sminkelek...

Gáz ha 16 évesen nem sminkelek annyit mint a velem egykorúak?

Figyelt kérdés

Reggelente szoktam csak szempillaspirált,ajakápolót meg egy kis korrektort használni.(azt is csak a szemem alá.)

Nem akarok mű lenni én mindig a természetességre törekszem,de ahogy

látom mennyi sminket használnak a velem egykorúak,kicsit kívülállónak érzem magam.

Ez gáz ha nem sminkelek annyit mint más lányok?



2021. ápr. 25. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
16 évesen kb semennyi sminkre nincs szükséged, szóval egyáltalán nem gáz :D
2021. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, a sminkelesnek nem olyan dolgoknak kéne lennie ami kötelező. Ha szép bőröd van semmi szükséged arra hogy lemazold az arcod, sőt még akkor se ha nem olyan szép a bőröd. Sminkelj annyit amennyitol te jól érzed magad, ha ez semmi akkor az, ha pedig egy full glam smink akkor az :)
2021. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
37%
Nem gáz az. Én most vagyok 30, olyan huszonpár éves koromtól csinálok full sminkeket (bár az se olyan rengeteg csak nálam full) mert gimis koromban nem éreztem magam elég felnőttnek hozzá és az arcom is gyerekes volt. Az osztálytársaim kenték mintha nem lenne holnap de amúgy így visszagondolva nem volt olyan ízléses. Kamaszokon fura a teljes smink.
2021. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsés vagy. Én is 16 vagyok, és mostanában kezdtem el sok sminket hordani, mert undorítóan nézek ki. Amíg meg nem műttetem az arcom, így is lesz sajnos.
2021. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem gáz. Később ők is megbánják, és ne hidd hogy a fiúknak ez jön be (legalábbis mindegyiknek). Kb korodbeli vagyok, és inkább a természetességet szeretem 😌
2021. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, annyit sminkellj amennyiben jól érzed magad, a szemem sminkelem, szeretem csinálni de alapozót soha életemben nem hordtam mert alapból elég tiszta, egyenletes a bőröm, nincsenek pattanásaim, szóval nem érzem szükségét, nem is érdekel hogy kéne-e.
2021. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, sőt, szerintem a szempillaspirál+ ajakápoló + korrektor pont kiemeli a természetesz szépséget. Én is 16 éves vagyok, én hasonló sminket hordok általában:

Korrektor, átlátszó szemöldökgél, és átlátszó szempillaspirál (ez az egyetlen amit bír a szemem), és enyhén színezett ajakápoló.

Néha kipróbálok barna szemceruzákat, szemhéjpúdert, de az még annyira nem szokott jól sikerülni, és reggel amúgy is sietek. Nem azért, mert X idősen nem illik, vagy ilyesmi, csak egyszerűen ilyen az ízlésem, és ez áll jól.

Ha valaki el tud készíteni igényesen egy erősebb sminket, és az az ő stílusa, akkor ő nyugodtan hordja (nyilván nem 4. osztályban, a suliba gigászi tusvonalat), én mások stílusába nem szeretnék beleszólni.

Visszatérve a kérdésre, szerintem nem gáz, ha neked ilyen az ízlésed, hogy ha ebben jól érzed magad.

2021. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, akkor van gáz, ha a keveset sminkelő lenézi azt, aki sokat sminkel, vagy fordítva. A pick me-ket senki se szereti.
2021. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
Nekem egy nagyon gyakori észrevételem van a korosztályoddal kapcsolatban. Rengetegen festitek magatokat és akármilyen szolid, öregít, mármint sokatokat simán néznek 18-19+ nak is. Én azt mondom ha csak nem akarsz nemkívánatos feltünést kelteni az idősebb korosztályban is akkor ne sminkeld még ennyire sem magadat, pláne nem erősebben mert akkor biztos hogy valaki vagy valakik idősebbek ismerkedni akarnak majd, amit te zaklatásnak fogsz venni, holott ők nem is gondolnák hogy még csak 16 vagy.
2021. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!