Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Így ,hogy nem kell suliba...

Így ,hogy nem kell suliba menni aki eddig sminkelte magát oda, online oktatás alatt is sminkelitek magatokat? Ha igen mit használtok? Mennyire erősre csináljátok a sminket otthonra?

Figyelt kérdés
Én sminkelem magam itthonra is, szemhéjpudert és szempilla spirált használok meg néha pink ruzst vagy szájfényt.

2021. márc. 8. 07:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
16/L
2021. márc. 8. 07:45
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Igen, én otthon is adok magamra, hogy jól nézzek ki.
2021. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem sulizok, de ha home officebol meloznek, ha van kamera ha nincs, az alap sminkemet megcsinalnam. Regen voltam home officeos, ha lusta voltam rendbeszedni magamat, utana a melohoz is lusta voltam🤷🏼‍♀️
2021. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem teljesen mindegy, hoyg elmegyek itthonról vagy itthon maradok, mindig ugyanúgy öltözöm, sminkelek, nekem alap, hogy normálisan nézzek ki akkor is, ha csak én magam látom
2021. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

4


Te komolyan kisminkeled magad akkor, amikor egyedül ülsz otthon? :O

2021. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%
Én már így fürödni is csak akkó fogok ha a féreg rágja alul a lukamat
2021. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
neha ki szoktam sminkelni magam a kameras orakra
2021. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Pont az itthonlét alatt kaptam rá a tudatos bőrápolásra. :) Nem sminkelek, maximum a szememet emelem ki szempillaspirállal, tussal. Az alapozót végleg elhagytam (talán alkalmakra rakok majd fel egy kicsit, de nem érzem jól magam benne), mióta figyelek a bőrömre, szinte hibátlan lett, inkább kenem magam szérumokkal és krémekkel, mint dekorkozmetikumokkal.:D Már nem adnám semmiért ezt a kellemes, pihepuha, tiszta érzést.
2021. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

A 4-es vagyok és igen, MAGAMNAK szoktam sminkelni és nem MÁSOKNAK! Egyszerüen azért, mert úgy érzem magam jól.

De ez nálam elég minimális valamit jelent, a szemem kiemelem, a szám enyhén festem, és ennyi.

2021. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Régen szerettem piros rúzst feltenni, de nevetségesnek érezném magam piros rúzsban otthon ülni.

Viszont az elmúlt hetekben felöltöztem szépen (persze csak derékig) ingekbe meg elegánsabb garbókba. Az tetszik :)

2021. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!