Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Michael Kors óra 30-40 ezerért...

Michael Kors óra 30-40 ezerért eredeti lehet?

Figyelt kérdés
Láttam egy pár MK órát és a legolcsóbbak 30-40 ezer körül mozognak. Ezek eredetiek vagy replikák? És ha eredeti akkor melyik oldalról ajánlanátok hogy megvegyem?

2021. ápr. 26. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti is van ennyiért, de attól még lehet, hogy amit te láttál, hamisítvány. Hol nézted?
2021. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Znackovyshop, Timestore, Pepita
2021. ápr. 27. 06:06
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém is a Timestoreból van, az biztosan eredeti.
2021. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Timestore-ról írták olyat hogy némelyik órájuk hamisítvány, szóval nem tudom hogy mi az igaz
2021. ápr. 27. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Timestore-on több a hamis mint az eredeti.
2021. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan? Ezt a timestore kamu témát már én is olvastam, de nem akartam elhinni.

Hogy működhet még így az oldal?

2021. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Megnéztem ezt a Timestoret. Viszonylag belépő kategóriás órákat forgalmaznak, azok közül is főként a divatmárkák vannak többségben.

Ember nem hamisít ilyet... Ezek a divatórák annyira belépő szintet jelentenek az órák világába, annyira olcsók, annyira egyszerűek, és a maguk módján "gagyik" hogy aki ilyet akar, az megveszi. Nem fog senki ilyet venni 60 ezer helyett 40 ért hamisan.


Nem leszólom, nekem is van Hilfiger órám. Csak ne gondoljuk őket többnek, mint ami...

Törökországban van esetleg hamis MK óra. De ott 3 Euró és ordít róla hogy hamis.

Idehaza nem hiszem. Ami annak néz ki, az az. Nem kell nagyobb jelentőséget tulajdonítani egy MK órának, mint ami.

2021. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!