Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vivantis és a Parfimo oldalon...

Vivantis és a Parfimo oldalon eredeti termékek vannak szerintetek?

Figyelt kérdés

Sajnos a kedvenc parfümömet már csak ott találtam meg, fogyok ki belőle, viszont nem merem megrendelni, mert nem tudom eredeti-e.


Köszönöm előre a válaszokat! :)


2021. máj. 3. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Én a notino-t például nem ajánlom. Vettem ott egy guerlain l'homme ideal-t és 30 perc alatt ellent az illata. Míg amit a Douglas-ben probáltam és vettem végül, több mint 6 óráig érezhető. A notino-gól visszakaptam a pénzem. Hozzátenném, a Douglas-ben, az eladók nagyon kétségesek voltak és ők is mondták hogy hamisítvány. Főleg hogy az üvegen lévő írás az alján teljesen más volt. A Douglas-es eladók azt is hozzátették, hogy pontosan tudják hogy a notino hamisítványokat árul. Nagyon sok vevőjük panaszkodott a termékek minőségére. Kétlem, hogy más webáruházak nem csalnak. Azon boltok, amiket biztosan tudok hogy eredetit árulnak a douglas, maruonnaud és a müller.
2022. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11 Igazad van, én is így gondolom pontosan. Sajnos a netes webáruházakban nem hiába tudják olcsóbban adni.


Nekem az a szerencsém egyedül, hogy Montale-t rendeltem notinóról, ugyan hamis volt, más illat, más tartósság, de még úgy is egészen használható volt és kellemes illat, szóval elhasználatam, mert nekem azt mondta a notino, hogy nem ad vissza pénzt, csak jóváírja az felhasználói profilomban. Visszakérdeztem, hogy akkor rendeljek a pénzből majd másik hamisítványt, vagy mégis minek? :D Szóval inkább nem foglalkoztam vele.

2022. aug. 15. 10:25
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem visszaadták, nem is egyszer. Volt amiből a fele is hiányzott. Mondtam nekik hogy örömmel fordulok a fogyasztóvédelemhez ha nem adják. Onnantól elég készségesek voltak.
2022. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13, lehet nekem is ezt kellett volna :D
2022. aug. 23. 14:29
 15/18 Illium válasza:
65%
Valószínű, hogy eredetiek. Az árkülönbség meg sok mindenen múlik. A batch numbert le tudod kérdezni, ha nincs rajta akkor gyanus a dolog, visszaküldöd. Azért a visszaküldésnél nem baj ha magyar raktárba kell küldeni nem pedig szlovákba, románba... Egy adott parfüm nem mindig ugyanolyan, sőt a tartóssága is változhat. Ez lehet a gyártás miatt, reformuláljhatjak ( pl. egy adott vegyület drága lesz vagy éppen egy szabályozás miatt nem lehet már benne annyi százalék belőle stb...) Sokan ezt élik meg úgy, hogy hamis a parfüm, amit vettek, mert nem olyan mint a tavaly vásárolt.
2023. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Mollemolle válasza:
100%
Sziasztok, a fentiek elolvasása után kicsit félve rendeltem a Vivantis-ról. A parfü amit rendeltem, megérkezett, és eredeti. :-)
2023. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
A reformulációt a gyártók nem is verik nagydobra. 2021-ben pl. nagyon sok parfümön kellett változtatni, mert az EU variált valami összetevővel. Nekem ez úgy jött le, hogy a 17 éve használt parfümömet megrendeltem és a szokásos illathelyett rovarirtót éreztem ki rajta. Hát ráugrottam a netre és kiderült, hogy igen, 2021 óta variáltak rajta nem csak beképzeli senki, az összetevők és arányok is mások. Olyan parfüm is van, ami nem sokáig változatlan, más évtizedes használatú parfümöm is már vagy 5 alkalommal változott. Mondjuk legalább nem lett szúrós, nem ugyanolyan, de olyan illatú mégis, ha érthető, amit mondok. Ja meg még amatőr hiba, hogy az ember nem is tudja, hogy EDT vagy EDP-t szagol. A douglas-ban is volt hogy kifújták, amit kértem, de azt már elfelejtették megkérdezni, vagy mondani maguktól, hogy amúgy az EDT és az EDP verzió nem tök ugyanaz, mert az EDT-ben sehol nincs a kókusz. Most akkor ennyi erővel valaki bemegy, megszagolja az egyiket, megrendeli a másikat és csodálkozik, hogy másmilyen mint amit neki a douglasban mutattak.
2023. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17# vagyok, mert persze azt se mondják el, hogy melyiket fújják ki, vagy hogy van belőle mindkettő. Csak mondod, hogy X parfümöt szeretném megszagolni, fog egy tesztert, kifújja odanyomja a papírt, de hogy amúgy az melyik volt és mi a különbség, azt nem mondja el és ha amúgy nem tudod, hogy van különbség, akkor fingod se lesz róla.
2023. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!