Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vivantis és a Parfimo oldalon...

Vivantis és a Parfimo oldalon eredeti termékek vannak szerintetek?

Figyelt kérdés

Sajnos a kedvenc parfümömet már csak ott találtam meg, fogyok ki belőle, viszont nem merem megrendelni, mert nem tudom eredeti-e.


Köszönöm előre a válaszokat! :)


2021. máj. 3. 11:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Eredeti, igen. :)
2021. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Eddig több parfümöt rendeltem, mind eredeti volt. Felröppenek hírek, hogy hamisak, de ez szerintem a konkurencia műve.
2021. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem minden rendben lesz a megrendelésemmel :D
2021. máj. 6. 23:25
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Ezt írják magukról (Parfimo):


"Ha a termék másképp néz ki, az nem jelent változást a minőség és eredetiség tekintetében."


Ezt az átverést... Ha máshogy néz ki a termék üvegcséje/doboza. Az már hamisítvány, s azt mondják ne aggódj nem az :DD


Dior Homme Intense-t akartam megrendelni, gyanús nekem az a 28ezer forint a 100ml-ért.


Bocsi, de inkább onnan rendelem ahol szoktam, igaz hogy 10ezerrel több, de legalább nem az van hogy hamisítványt kapok.

2021. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azóta rájöttem, hogy nem eredeti, sajnos megtapasztaltam.

Fun fact, a notino sem az :(

2022. ápr. 30. 12:42
 6/18 anonim válasza:
80%

a müllerben csak eredetit kapsz :) igaz, hogy kicsit drága, de 100000%-ra eredeti. egyébként rakok ide egy linket, az alapján meg tudod állapítani, hogy az e, és mikor gyártották az illatot.


[link]


www.checkcosmetic.net itt pedig le tudod csekkolni :)

2022. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
59%

előző vagyok, az összes mülleres parfümöm leellenőriztem már, és mindegyik eredeti, ezenkívül még a douglas is, és ott illatmintát is kérhetsz.

egyébként több parfümöm van notino-ról, és mindegyik eredeti, szóval nem tudom mi alapján gondolod, hogy nem az? :O

2022. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Van az eredeti boltból, a hivatalos márakboltból parfümöm, illetve notinoról. A notino 100%, hogy hamis, illata más, nem annyira tartós, a doboza más, a tasak, amiben a parfüm van más (ezt ilyen kis varrott szütyőben adják a dobozon belül), nem mellesleg batch kód egyik notinoson nincs, másikon le van kaparva és a kaparás helye le van ragasztva papírral. Sőt, a parfüm üvege is más színű :D Hidd el, nekem is rosszul esett, hogy hamis, pláne, hogy olcsóbban lehetne hozzájutni a parfümhöz náluk, de sajnos az.

Különösen sajnálom, mert azóta más terméket sem mertem tőlük rendelni, pedig a kínálat nagyon jó náluk.

2022. júl. 26. 11:00
 9/18 anonim válasza:
49%
miért is lettem lepontozva? 6. voltam..
2022. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, én minden válaszra pozitivat adtam, mivel minden infó hasznos, és örülök, hogy válaszolnak a kérdésemre, lehet valaki nem szereti a müllert :D
2022. júl. 27. 10:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!