Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok finom ibolya...

Ajánlanátok finom ibolya illatú parfümöket?

Figyelt kérdés

Kedvenc virágom az ibolya és szeretnék ilyen illatú parfümöt beszerezni.

Találtam párat az interneten de látatlanban kicsit félek venni, hogy milyen lesz az illata.

Hátha van itt esetleg olyan aki használt vagy épp használ ibolya illatú parfümöt.

Amiről meg lehet mondani, hogy ez ibolya és nem ilyen virág keverék, öreg nénis illat, hanem igazán kiérződik az ibolya.

Boltokban sosem láttam sajnos ibolyás parfümöt, és egyiknek sem közelítette meg az illata.

(főleg olyat ahol lehet utánvéttel rendelni vagy ha láttatok boltban akkor a bolt nevét is :D)



2021. máj. 18. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt meg tudod szagolni a DM-ben, bár elég rossz értékelése van.

2021. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van Bruno Banani Magic Woman, ibolya az egyik összetevője, nagyon tetszik, finom édeskés ibolyás tavaszi illat. DM-ben, Rossmann-ban meg tudod nézni.
2021. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annick Goutal La Violette - Viszont ez a márka tudtommal csak a Madison-ban és Zólyomi Zsoltnál van.
2021. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
L'Occitane Arlésienne
2021. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs utolsó vagyok. Amit írtam, annak elég erőteljes, karakteres illata van szerintem.
2021. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alien Mugler
2021. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán a legolcsóbb, de talán ez a leginkább Ibolyáék megoldás: Jesus Del Pozo - Halloween.
2021. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ibolyás
2021. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!