Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colorista Violet hajszínből...

Colorista Violet hajszínből burgundi-barna?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajamat befestettem Colorista Violet hajfestékkel, ami elég szépen befogta, teljesen eltűnt a barna, világos burgundi-ibolya színű lett, de én jobban szerettem volna ha benne marad a barna. Mint egy rosebrown, vagy épp csak burgundis csillogást kapna, nem számítottam rá, hogy az ennyire vörös leszek. Tippek, fessem át barna hajszínezővel és mossam le idő előtt? Vagy fessem be sötétebb burgundi színnel? A cél az lenne, hogy a sötétbarna valamilyen szinten visszakerüljön, vagy ne legyen ennyire világos és feltűnő az ibolya. Előre is nagyon-nagyon köszönöm!

2021. ápr. 18. 13:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!