Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vajon használjam a szempilla...

Vajon használjam a szempilla göndörítőt vagy én is így járok?

Figyelt kérdés

Már rég szeretnék használni szempilla göndörítőt, de anyum örökké azzal jön fel, hogy keresztanyum is használta és kitépte az összes szempilláját. Ezért félek hogy nehogy én is így járjak, de már nagyon szeretném.

Használjam vagy valószínű hogy nekem is kitépheti?


2021. máj. 21. 11:12
 1/3 Katona Dius ***** válasza:
100%

ha rosszul használod, tépheti. De gyakoribb az, h ogy a műszempilla "szedi"ki, eltávolításkor.

Használd nyugodtan.

2021. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem maximum ne használj hőt, mert látom, hogy mostanában az nagy divat. Simán használva nekem sose volt probléma
2021. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem tőle, de nem tépte ki a szempillám. A Rossmann For Your Beauty szempillagöndörítő tartalmaz egy gumit, ami védi a szempillád
2021. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!