Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FJÄLLRÄVEN RE-KÅNKEN MINI...

FJÄLLRÄVEN RE-KÅNKEN MINI hátizsákok közül melyik szín tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Kinéztem, hogy megveszem ezt a hátizsákot főleg a mérete miatt és mások miatt is. Valahogy hidegen hagy, hogy már rég nem divat :D. Sok emberen látom a mai nap is, bár pont ezt a fajta minit nem igazán de azért rákérdezek. Kinek mi ebből a változatból a kedvenc színe? Melyik mutat jobban és amit esetleg párosítani is lehetne egyéb kiegészítőkkel vagy akár hajszínnel is? Én személy szerint a Deep Violet színt kedveltem meg elsőre. De a többi is szuper, ez talán azért ragadott meg mert elég intenzív a lila benne. Bár tervben van még a kék is, valami UN Blue. Bár e kettő közül inkább a lila. Nektek melyik tetszik és melyiket vennétek meg szívesen ha fontos tényező a szín mint nekem? Sajnos ebből a változatból nincs olyan mini aminek vannak ilyen szivárványos pántjai pedig az is nagyon tetszene bár abból nincs pont olyan szín ami megfogott volna. De ebből csak azt hiszem a sima mini van én most kivételesen a re-kankenről kérdeznék.

[link]

Ezt a színt néztem ki amúgy,és nagyon jól mutat hogy a logó annyira nem feltűnő hanem így egybe olvas mégis az egész.

Én már eldöntöttem igazából melyiket veszem csak kíváncsi vagyok nektek melyik tetszik és ha már birtokoltok ilyet esetleg akkor megosztanátok miért pont arra esett a választás? :D



2021. máj. 25. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a hajszíned? Milyen színű ruhákat hordasz főleg? Milyen tónusú a bőröd?

Szerintem a bordó elegáns és sok féle hajhoz passzol.

2021. máj. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.Most sötét barna de hamarosan lilára festeném.

Sötét ruhákat főleg ilyen fekete pólókat mintás..

bőrtónus? fogalmam sincs talán meleges.

2021. máj. 25. 02:07
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Komolyan,ezért a szatyorért 33000-ft ott ?????
2021. máj. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3.Igen viszont ilyen véleményt nem kértem!
2021. máj. 25. 03:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a fekete vagy a szürke tetszik, de én más színben alapból nem vennék fel hátizsákot. Ha a hajad lila lesz akkor jó lesz az a lila szerintem :)
2021. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a lila tetszik a legjobban.
2021. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem lila van es imadom:D ajanlom neked is
2021. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszii :D

úgy néz ki sokaknál kedvenc a lila :)

2021. máj. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!