Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körmösök! Milyen kellemetlen/...

Körmösök! Milyen kellemetlen/ gáz sztorikat tudtok mesélni amik a körmös szakmával kapcsolatosak ?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen keztem dolgozni körmösként és már volt igy is pár gáz szituációiban részem . Körmös ismerőseimmel szoktunk ilyenekről beszélgetni amikor már tele van a hócipőnk. Kinek milyen gáz sztorija van ? Csak hogy tudjam még mire számíthatok 😂😂😂 20/L

2021. máj. 29. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Keddi vendégnek a vasárnapi fasírt a körme alatt 🤮


A körömkefét nagyon kevesen ismerik, sokan egyáltalán nem is használják.

2021. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aahh ja, nagyon undii... hallottam olyat is hogy tampon csere után véres volt a korme alatt🤮🤮
2021. máj. 29. 20:18
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Van egy vendégem, aki rendszeresen olyan körmökkel jött, mintha előtte ásta volna fel a kertet kézzel, utána meg bepanírozott pár szelet húst. 😳🤮 szó szerint azzal kezdtem, hogy kapartam ki a retket a körme alól, hogy egyáltalán hozzá tudjak fogni a körmeihez. És nem szégyelli. Az ilyen szerintem azt hiszi ez is a mi dolgunk vagy nem tudom.

Finoman elkezdtem neki mondogatni, hogy használjon körömkefét, vagy legalább mosson kezet mielőtt jön. Szerencsére vette a lapot. Most is koszos, de korántsem annyira, mint előtte. Fejlődik😅

És tényleg kevesen ismerik a körömkefét. Volt aki konkrétan mondta, hogy nem tudja hogy kellene kiszedni a koszt a körme alól. Mondtam neki, hogy kefével, azt mondja hát neki olyan nincs🤦🏼‍♀️

2021. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úristen 😂😂 ilyeneken már sokszor csak nevetek pedig nem vicces xd
2021. máj. 29. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Egyik vendégem ecsetelte, hogy lett egy új barátja, de még "titok", mert a pasi nős, de év végére úgyis elválnak (ez volt október környékén). Aztán ahogy teltek a hetek, egyre többet mesélt róla és végül mutatott is képet. Mit ad Isten, egy másik vendégem férje volt az. Akiről a feleség mindig áradozott, hogy még 25 év házasság után is úriember, heti szinten vesz neki virágot, ide járnak nyaralni, oda romantikázni, szóval nem úgy jött le, hogy annyira válófélben lennének. Én meg csak ültem ott csendben, amíg mind a ketten a pasit istenítették, egymás után kb. A vége az lett, hogy a szerető szakított vele rá pár hónapra, mikor leesett neki, hogy nem fog válni.
2021. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ciki szeretős sztori. Az épp távozó vendégemről kiderült, hogy a következő vendégem legjobb barátnője volt, amíg le nem bukott, hogy a férje vele csalja.
2021. máj. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Na ezért nem merek körmöshöz menni.

Nem tudom mit szólnátok az olajfesték maradványokhoz a körmöm alatt. Biztos ellenék könyvelve egy igénytelen szarnak.

Pedig csak szimplán csak egy képzőműveszetis diák vagyok. És oké hogy ott a körömkefe ismerem es hasznalom is de az olajat még ultradermel sem szedi ki.

Ezzel csak azt akartam jelezni hogy könnyű mások felett pálcát törni de nem annyira fair dolog.

2021. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Más az ha valaki alapbol igénytelen és undorító körömmel jon ami igazából könnyen megelőzhető lehetne ( körömkefe) ,vagy a munkája/ hobbija miatt olyan amilyen a körme... ezzel nincs semmi gond és ez nem gáz :) ezzel ellentetben szerintem már az sokkal gázabb ha pl egy tampon csere után jön a vendég véres körömmel :D
2021. máj. 31. 21:52
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Jó a tampon cserés tényleg nagyon cink.
2021. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

7-es! Vannak festéküzemben dolgozó vendégeim is! Nem tartom őket igénytelennek, néha munka után jönnek és tiszta zománcfesték a kezük! De az teljesen más!!! Az nem kosz!! Érződik, hogy mosott kezet, tiszta a keze, csak épp a munkájából adódóan festékes!

Látszik azon a körmön, hogy a festék fogta be/ment alá, vagy a panír maradék van alatta!!!!

2021. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!