Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műköröm otthon?

Zselés műköröm otthon?

Figyelt kérdés

A fő kérdésem az lenne, hogy kivitelezhető-e otthon, illetve nehéz e? Úgy láttam, hogy sablon kell hozzá és főleg ettől a részétől félek. Polygéllel kezdtem, de belebuktam sajnos és körmösnél kötöttem ki, aki lecsiszolta. Csiszológépen kívül szerintem minden eszközöm megvan, lámpa is.

A háttér sztori pedig az, hogy hosszú körmöket szeretnék lehetőleg itthon elkészítve. Azért itthon, mert ha már megvannak hozzá a kellékeim, nem megyek körmöshöz és azért, mert egyébként szeretek ezzel foglalkozni és inkább magamnak csinálni ezeket... úgyhogy kérlek, olyan kommentektől mint, minek otthon csinálod, hogy képzeled, ez egy szakma stb kíméljen mindenki és abban szeretnék segítséget, hogy milyen eszközök kellenek még, gondolom zselé és sablon? Köszönöm!:)



2021. jún. 25. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

az alap termékek szerintem az építőzselé, reszelők, gombaölők, fertőtlenítők, sablon, színek, csillámok stb. de menj el egy fodrászkellékesbe (ott szokott lenni körmös sarok) és ott helybe igzítanak.

sok sikert

2021. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megtudom magamnak csinálni, szépen, de én mindkét kezemmel tudok dolgozni. Úgy nem fog menni, ha pl. jobb kezes Vagy és bal kézzel kell megcsinálnod a jobbon, és nem csak az építés, a reszeléssel is vigyázni kell, főleg géppel.
2021. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!