Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS! Kipróbáltam a maybeline...

SOS! Kipróbáltam a maybeline sky high szempilla spriálját de nem jön le, hogy tudnám leszedni?

Figyelt kérdés
Garnieres smink lemosoval próbáltam és nem viszi le teljesen, aztán megpróbáltam olajjal de az sem segít és meg mindig látom hogy rajta van, mivel tudnám leszedni? Már szét dörzsöltem a szemem akkora egy szerencsétlenség vagyok..
2021. jún. 25. 19:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es ja jó mert azthittem a spirálra gondolsz🤣 amugy igen nekem hatalmas szerelem lett a nivea szölőmagos lemosó mert nem hagyott olajos réteget lehozta a spirált stb.

Egy ideig elérhető volt a Müllerben de már ott sincs. Rendelni meg kicsit sokkalom.

Igazán vissza hozhatnák a drogériák polcaira. 😒

2021. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!