Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha 18 éven át sose szedtem ki...

Ha 18 éven át sose szedtem ki a fülbevalóm, van rá esély hogy beforrjon lyuk ha nem hordom csak hetente 1x?

Figyelt kérdés
Fulbevalót cseréltem (arany régi és mostani is az) viszont az újat nem hordom olyan gyakran mint a régit (amit nem tudtam kiszedni sose mert rá volt szorítva a vége). Van rá esély h beforrjon a fülem ennyi idő hordás után?

2021. jún. 29. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár hónapos koromban kilyukasztották a fülemet a szüleim, 7-8 éves koromig folyton hordtam fülbevalót, majd utána következett pár év, amikor nem hordtam. Nem forrt be. Szóval nem hinném, hogy annyi év után képes lenne. Meg most is, 18 éve van kilyukasztva a fülem, de van, amikor hetekig, hónapokig nincs benne semmi.
2021. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hetente beraksz egy fülbevalót, kizárt, hogy beforrjon a füled.

Egyébként akinek kiskorában lyukasztják, annak nagyon nehezen szokott beforrni, mert nagyon hamar hozzászokott ehhez a füled. Nekem 18 évesen lyukasztották, és így is pár hét alatt semmi nem történik. Egyetlenegyszer kezdett el beforrni, amikor több hónapig nem raktam be ékszert, de akkor is csak annyi volt, hogy kicsit szúrni kellett a fülbevalóval, de nem az egész forrt be vagy ilyesmi.

2021. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. :D

Kb 3-4 év volt amikor egyáltalán nem hordtam, az alatt nem forrt be. Szóval ehhez pár év kell legalább.

2021. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt tuti nem. Nekem 3 év alatt beforrt, lehet nem teljesen, de újra kellett lyukasztani.
2021. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2021. júl. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!