Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Órakedvelők. Egy nap milyen...

Órakedvelők. Egy nap milyen gyakran pillantotok a karórátokra?

Figyelt kérdés
Rengeteg ember szereti az órákat köztük én is, de megfigyeltem hogy sokszor reflexből a telefonomon nézem az időt. Érdekelne hogy ti mennyiszer pillantotok a karórátokra, illetve csak az idő leolvasására használjátok, vagy leálltok gyönyörködni benne?

2021. júl. 16. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig az órán nézem az időt. Telefonon csak akkor, ha épp egyébként is azt használom vmire. Mondjuk nekem okosórám van, és rengeteget féle óraszámlap van rajta, úgyhogy néha az időt nézem, néha csak gyönyörködöm benne. Néha órákig nem nézek rá, aztán meg egy ideig akár néhány percenként.
2021. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Órán nézem. Telefonon csak akkor ha pontosan tudnom kell, mert a vintage Patekom már nem olyan pontos ráférne egy szerviz meg naponta be kéne állítani a pontos időt, de az esetek 90%-ában nem kell percre pontosnak lennem így nem számít.
2021. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha van karóra,akkor nem veszem elő a telefont. Egyszer rendeltem egy replika MVMT-t. Konkrétan,majdnem egésznap nézegettem
2021. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
Napi 50-80 alkalommal. Ha hétköznap van, kicsit ritkàbban.
2021. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!