Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesnek sok ez suliba?...

15 évesnek sok ez suliba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most kezdem majd a gimnáziumot és nagyon ronda a bőröm,tele van vörös hegekkel és nagyon zavar.Úgy gondoltam,hogy használnék alapozót,korrektort és egy kicsi púdert hétköznap és persze labellót.Szerintetek sok ez?Amikor a múltkor kipróbáltam az egészet kicsit tágak lettek a pórusaim és száradt az arcom,amikor feltettem a púdert,mondjuk kicsit többet tettem rá.Ti használtok púdert és mi a tapasztalatotok?LÉGYSZI KORT IS ÍRJATOK!

A válaszokat köszi előre is. :P


2010. aug. 27. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem sok de figyelj arra hogy ne legyen a bőrszínedtől nagyon eltérő és ne legyen maszk hatása.

Én azért használok púdert hogy ne csillogjon a bőröm de nekem bevált.

Kend arckrémmel az arcod hogy ne száradjon és ne vigyél fel sok púdert.

2010. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ja 18L
2010. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
36%
13 vagyok és púdert énis használok. Ha fontosabb alkalomra megyek(nem sulixD), hanem mondjuk sétálni egy sráccal(aki tetszik), vagy vásárolni, stb.. oda korrektort is szoktam a púder alá. Meg szempilla spirál... Lehet, hogy rib.ancnak tartotok, de szerintem nemsok.. :S
2010. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) Ez egyáltalán nem sok! Nagyon sok 15 éves agyon van sminkelve és senkit nem érdekel, nem hiszem, hogy azért mert próbálod eltűntetni a bőrhíbáidat mások megszólnának. Amúgy is az emberek legalább látják, hogy törődsz magaddal. Ezeket a festékeket énis használom és olyan mintha nemis lenne az arcomon pedig nagyon pattanásos vagyok és mégis mintha hibátlan arcbőröm lenne.

16/L

2010. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

énis 15 vagyok és gimibe meek:D de én már tavaly is sminkeltem magam(alapozó,szemceruza,szempillaspirál és néha szájfény)

Idén is ezeket teszem magamra:D

Púder nekem is sokszor kiszáritotta a bőröm de bevállt nálam a nivea krém(ha leszeded a sminked kend be vele az arcod!):D

2010. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nem sok 15 évesen...de ne vidd túlzásba, mert akk nevetséges leszel..

de egy 13 éves kislánynak már sok...főleg h fiúkkal járkál...a tanulással kéne foglalkozni.

na mind1


20/L

2010. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:P
2010. aug. 27. 19:02
 8/19 A kérdező kommentje:
írjatok még légyszi:P
2010. aug. 27. 19:02
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, ha rendesen elegyengeted az arcodon (tehát nem maszkszerű), nem hazsnálsz belőle túl sokat, és tényleg a bőrszínedhez illő árnyalatú cuccokat választasz.
2010. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Púdert ne tegyél közvetlenül a bőrödre, mert szárítja és eltömíti a pórusaidat. Alapszabály, hogy vagy krémet, vagy alapozót tegyél alá! Amúgy nem sok, bár én ennyi idősen még nem az arcomat, hanem a szememet festettem.
2010. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!