Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, lányok! Suliba körömlakk...

Fiúk, lányok! Suliba körömlakk? hogy álltok ezzel? és ha igen, akkor milyen színű körömlakk tetszik nektek?

Figyelt kérdés

sok lány suliba nem is használ lakkot, mondva, hogy "nem suliba való"... na, én nem ezek közé a lányok közé tartozom. milyen szín tetszik nektek körmön? és mennyire fontos, hogy a körömlakk színe menjen az adott outfithez? (én nem nagyon szoktam ahhoz igazítani, mert egy jó körömlakk mindenhez megy, ld. piros, pink...) rendes válaszokat, előre köszi:)

15/l


2011. nov. 1. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem szoktam körömlakkozni. Egy időben csináltam, átlátszót vagy halvány rózsaszínhasználtam, de tönkretette a körmeimet, szóval letettem róla.

De egyébként láttam már a pirostól a feketén át a csillogós liláig minden színű körmöt suliban. :))

16/L

2011. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
83%

Fiúk, lányok! Suliba körömlakk? hogy álltok ezzel?


én nem festem. 17/f :D

2011. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

ki nem szarja le mi van a mások körmén?

"nem suliba való" meg elég durva, nem tudom milyen apácazárdába jársz.

2011. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Én szeretem a suliba kifesteni. álltalába pink vagy lila vagy ennek az árnyalatai

Sp voltam

2011. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

én nem tartozom egyáltalán a plázacica-cicababa kategóriába, de szoktam festeni a körmöm, általában egyszínű,piros,sötétkék,ezüst,lila, stb.


14/L

2011. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Körömlakk nélkül szinte sosem megyek sehova. Minimum egy átlátszó, selymes fényű körömerősítőt felkenek, mert gyengék a körmeim, máskor pedig - gyakrabban - színesre lakkozom. Általában ezüstszínű, rózsaszín, bordó, fekete, illetve van egy nagyon szép zöld (!) árnyalat is, amit szeretek. Persze van még millió egy lakkom, de ezeket kedvelem a legjobban.
2011. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én mindig festem, kivéve amikor nem :D, am minden féle színnel 14/l
2011. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Festem suliba is, de álltalában csak babarózsaszínre vagy barackrózsaszínre. Ez megy a ruháimhoz és nem feltűnő. :)
2011. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat:D
2011. nov. 2. 17:13
 10/21 Molly1 válasza:
Én is szeretem festeni de inkább a matt szineket használom a suliba=)
2011. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!