Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiatalító smink fiúknak?

Fiatalító smink fiúknak?

Figyelt kérdés
Milyen fiatalító smink van fiúknak ? Például egy 16, vagy 25 vagy 18-19 éves hogy teheti magát 2-3 évvel fiatalabbá? Milyen smink jó erre? Nehéz olyat találni? Olyan ami nem lányos. Koronavírus alatt is lehetett ilyesmit kapni?

2021. júl. 19. 15:14
1 2
 11/19 Cubina ***** válasza:
51%

Transzvesztita vagy? Vagy miért akarsz sminkelni? Ha nem vagy az, akkor viszont annak fognak nézni ha sminkeled magad, röhejesen fogsz kinézni.


Öregíteni nagyon tud egy rossz smink (sötét, erős színek, vastag kontúrok), de fiatalítani nem tud semmilyen smink.


Láthatatlan smink nem létezik, ezért egy sminkelt férfi úgy néz ki, mint egy transzvesztita. Nevetség tárgya lesz. Én még életemben nem láttam sminkelt férfit (aki hetero és normális gondolkodású), de biztos halálra röhögném magam egy ilyen látványától.


Ha fiatalabbnak akarsz kinézni, nézd meg a 15 évesek öltözködési stílusát, frizuráját, viselkedését, szóhasználatait és másold le.


Nem is értem, hogy miért a sminken kell görcsölni ilyen problémával.

Bár maga a probléma is abszurd. Miért akar egy felnőtt ember 15 évesnek látszani? Ha annyinak is sikerülne látszani, attól még nem lesz annyi, csak becsap másokat, meg saját magát is.

2021. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy felnőtt emberről van szó? Igazából nagy esélyel csak gyerekre tippelhetsz mert a 16-25 vagy a 18-25 közti korosztàlynàl nem feltétlen a "felnőttre" 24-25-re ke gondnok hanem kb az alatt. Férfi? Ez a korosztály fiú és amúgy miért gond ha egy fiú sminkel? Nem vagyok transz de eléggé transzfóbnak érzem a hozzászólásod. Mintha szerinted a biológiai nem lenne a döntő. Talán tényleg ezt gondolod a 21. Században? De mind1 mert ez más téma! Ne látszódjon a smint és legyek 15!!!
2021. júl. 31. 20:10
 13/19 Metionin ***** válasza:
12. A színházban gyakran kell fiatal srácot eljátszani idősebbeknek pl. Légy jó mindhalálig vagy Pál utcai fiúk- huszonévesek játszanak benne, a szereplők meg gyerekek, kiskamaszok. A bevett szokás ilyenkor: fullosan precízen borotválkozni, nagyon minimális pirosító oda ahol legjobban kiemelkedik az arc amikor mosolygunk, szemöldök vékonyítása, szempillaspirál (akár barna), szem alá korrektor, belső szemzugba kis fény. Na ezt színpadra. Leheletnyi mértékben alkalmazva lehet hogy nem tűnik fel utcán sem, bár a nők szerintem észreveszik.
2021. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Víz nem mossa le? De eddig ez a leghasznosabb válasz.
2021. aug. 1. 01:07
 15/19 anonim ***** válasza:

De, víz lemossa.

Egy 23 éves szerinted gyerek és nem férfi...érdekes :D

2021. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
14. Lemossa, bár a színpadi kozmetikumot nehezebben, ahhoz babaolaj kell. Viszont azt nem szabad naponta viselni. Utcára viszont a sima kozmetikum bőven jó, pláne hogy minimális kellene belőle ahhoz hogy ne tűnjön fel.
2021. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
15 semmikép sem férfi bár 23 éves már nem is gyerek de nem is írtam. Csak éppen a 18-25 közti korosztály elég tág. Viszont gyerekként/nagyon fiatal felnőttként is inkább fiú/lány nem pedig férfi/nő az majd inkább olyan 25 felett.d
2021. aug. 1. 19:30
 18/19 A kérdező kommentje:
16 nagyon könnyen vagy azért nem feltétlen? Például 1-2 per úszástól ha közbe alig megy valakinek az arcába víz akkor annak lemosná egyből? Vagy azért ahhoz jobban kell hogy víz érje esetleg le is kell törölni?
2021. aug. 1. 19:33
 19/19 Metionin ***** válasza:
18. Ha nem megy az arcodba víz, akkor nem feltétlenül de el tud kenődni, foltosodni a párától is akár.
2021. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!