Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avonos darling curves mascara...

Avonos darling curves mascara (3D-s, göndörítő) szempillaspirált még lehet kapni? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Tényleg jó és olyan,amilyennek írják?

Köszi előre is a válaszokat.


2010. aug. 28. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


megnéztem a katalógusaimba és egyikbe sincs sem ebbe a 12esbe ami most van sem a következőbe (13asba) és az utána lévőbe se (14esbe) sem találtam :( ezen kívül végignéztem a tanácsadói akciós szórólapokon 12,13,14 es katalógushoz tartozókba és ugyan ezekhez a katalógusokhoz megnéztem a katalógusban nem látható termékek listáján de ott sem találtam :(


az unokatesóm is mindig göndörítő szempillaspirálokat használ neki az avonosak jöttek be a legjobban 2 van amit használ az avonosból mert 1x az egyik nincs máskor pedig a másik nincs és így mindig tud venni magának jót az egyiknek a neve:

super curlacious diamonds ez csak göndörít

másik:

super shock intense ez göndörít és dúsít ez ritkán lehet kapni de ezt imádja szerinte jobb mint a másik


super curlacious diamond :

12es katalógusba 1399 ért

13as katalógusba 1599 ért

14es katalógusba 1599 ért


a másik a super shock intense


csak a 14es katalógushoz járó tanácsadói katalógusba van 750ért


a 12es katalógus: szept.5ig van

13as katalógus: szept6tól-26ig

a 14es katalógus szept 27től okt.17ig


remélem tudtam vmit segíteni:D am a 15ös katalógusba még lehet ez a spirál amelyiket keresed :)

2010. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm:)

akkor szerinted,ha bemegyek egy ilyen boltba,ami avonos termékekkel foglalkozik,akkor nem is tudok venni olyan super shock intense-t?

2010. aug. 28. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:

szia hát nem hiszem bár ha ismernek a boltba már akkor lehet hogy rendelnek neked a tanácsadói katalógusból ha megkéred őket vagy esetleg megkérdezheted őket hogy van e nekik super shock intense és akkor mondahatják hogy betudják szerezni x összegért vagy azt hogy nem bár az uncsitesóm így megjárta mert még nem tudta hogy csinálom az avont és ő bement egy boltba és nem volt katalógusba hanem úgy kellett külön rendelniük neki (gondolom hogy a tanácsadóiból rendelték neki ) asszem 1499 vagy 1399 et fizetett érte és a tancsadóiba meg 800ért volt

de ha egy jó bnőd csinálja akkor inkább nála próbálkozz be vele


de amit leírtam azok közül egyik se sikerül akkor ha gondolod megrendelhetem neked és postázom vagy ha a közelbe laksz személyesen is oda adhatom


de ha vmit venni akarsz avonos katalógusból és érdekel hogy a kövibe olcsóbb lesz e akkor is írhatsz és megírhatom :)


de ha bármi más kérdésed vagy kérésed van írhatsz és válaszolok rá erre a mail címre írj : devilgirl64@freemail.hu ezt sűrűbben nézem mint a gyakorit

2010. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 29. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!