Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy alkalomm miatt epített...

Egy alkalomm miatt epített pilla vagy ragasztható műszempilla?

Figyelt kérdés

Szeptember 18án megyek esküvőre és erre az alkalomra szeretnék műszempillát. Viszont ha pilláshoz megyek csak szeptember első hetében tudok menni és mivel eddig soha nem volt műszempillám fogalmam sincs milyen állapotban lenne 2 hét után az esküvőig. Ezért gondoltam arra hogy veszek ragaszthatót viszont kedvező áron sehol nem találtam olyat ami természetesen is néz ki.

Mit gondoltok?



2021. júl. 29. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Ragasztott pilla legyen
Építessek pillákat
Tudok ajánlani jó ragasztható pillákat:
15 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szavazatokat! Indoklást is szivesen fogadok!
2021. júl. 29. 15:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ajánlanám az épitett pillát, mert sokáig tart elég piros szemeket láttam a neten hogy begyullad tőle vagy az elején piros és ez "normális" később elmúlik, fésülni kell hogy ne kócosodjanak, nem moshatod az arcot normálisan mert feljöhet a ragasztó olajos kozmetikumokat is kerúlni kell.

Nem aludhatsz hason mert tönkre teheted a pillákat ahogy a párnádhoz dörzsólödik, nem dórzsölheted a kezedel a szemed sem, nem sírhatsz mert lejöhet. Szerintem túl sok maracera van vele. Én is sminkes képekhez hogy drámaibb legyen felragaszthatós műpillákat használok drogériásakat általában eddig Catrice márkától amikkel megvagyok elégedve és a ragasztójuk is ami hozzájuk jár nekem bevállt. Kényelmesebbek amikor már megunod csak leveszed újra ragasztod gyakorolhatsz velük stb nincs vele macera.

2021. júl. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Igazából ez a saját szempilládtól függ. Én 3 hetente járok műszempilla töltésre mert nekem annyira hullós gyenge pillám van hogy 2 hét után már nem szép.

1 alkalom miatt én inkább csak egy sima felragaszthatós műszempillát ajanlok mert az épített pillát ki kell tapasztalni :)

Barátnőmmel ugyan ahhoz a műszempilláshoz járunk csak ő neki kétszer annyi , erős pillái vannak. Neki ráér 4-5 hetente menni, és neki a 3d olyan mintha nekem 6d lenne felrakva :)

2021. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!