Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rocker vagy plázacica stílusú...

Rocker vagy plázacica stílusú ez a fülbevaló?

Figyelt kérdés

Egy kb. 2 mm átmérőjű fekete csillag.


[link]


2010. aug. 29. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a plázacicák szerintem hanyagolják a fekete fülbevalókat, de szerintem túl cuki egy rockernek, de inkább közelít ehhez a stílushoz

szóval rocker

2010. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
már inkább emo. De még a rockereknél elmegy
2010. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a választ! Tudod, vannak azok a plázacica nők, akik tiszta feketében járnak. Én olyan rocker vagyok, hogy nem szeretek koponyás dolgokat hordani. Mivel nem szeretem, ha valaki divatból hordja, meg amúgy is nem tetszik, hogy halott emberi maradványt hord magán minden rocker. Én nem vagyok ilyen. Így viszont nehéz megfelelő kiegészítőket találnom. Szóval olyan "hippis" rocker vagyok, mert olyan fejem van, hogy mindenki ártatlan báránykának néz, pedig nem vagyok az. :D Nekem tetszik ez a csillag. Egyébként ennél rockeresebben szoktam öltözködni, de nem találtam még olyan fekete fülbevalót, ami tetszene, mert majdnem mind koponyás volt. Ezüstből van pentagramma, sas, ilyenek. Meg van egy sárga smiley-m is. De akartam egy feketét is. Tudom, hogy az számít, hogy nekem tetszik-e, de nem akarok ciki lenni, ezért kérdeztem.
2010. aug. 29. 09:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok lány hord a fülén egy 890Ft-os árcímkét :)

Amúgy ahogy elnéztem a rocker lányokon, láttam hogy ilyen hangjegy formájút is szívesen hordanak. A csillagot nem minden esetben találom nagyon rockeresnek. ( Mondjuk a Kiss énekese igaz, hogy csillag formájúra festi magát a szeme körül ;) ) De mondjuk ez a fekete csillag... olyan határeset(szerintem). Plázacicákat kevésbé nézek, mert kiráz tőlük a hideg, úgyhogy csak abból a szemszögből nem fogok tudni tanuskodni :)

2010. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem is ez ugrott be, hogy határeset, ezért kérdeztem. :) Hangjegyeset még nem találtam. Hol lehet olyant kapni?


Én sem nézegetem a plázacicákat, csak észreveszem. Azon tudok meglepődni, mikor már ők is szegecses karkötőt hordanak, tiszta feketébe öltöznek, koponyás táskájuk van, és feketére festik a hajukat, de mellé ordít róluk, hogy nem rockerek (felfogásban meg zenileg sem). Nem baj, az ő dolguk, csak így már nekünk igazi rockereknek nehezebb dolgunk van, hogy rockernek is nézzenek minket. Mert ilyen hibrid öltözködések miatt már engem sem mindig néznek rockernek, mert nem hordok koponyás dolgokat, nem festem a hajam feketére, vörösre vagy szőkére, és az alap hajszínem meg olyan jelentéktelen ezekhez a rikítókhoz képest (szőkésbarna).


Na témára visszatérve: akkor lehet inkább hangjegyeset keresek. :)

2010. aug. 29. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
mért az a fontos h rocker v plázacica? ha tetszik hord..
2010. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

09:13-as vagyok

Nyugi, nem csak te vagy így vele. De ne törődj vele. A rockerség érzés és nem a kinézet a lényeg. Amúgy ha a környezetedben tényleg azok a plázacicák rockernek öltöznek ,akkor kitudja... lehet hogy megtértek... de ne várjunk csodát ;)

Öltözz úgy ahogy jól érzed magad, és belül az érzés maradjon meg :)

2010. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2010. szept. 11. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!