Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A ragasztott műszempilla...

A ragasztott műszempilla szerintetek kihívó, ha mellette csak egy kevés alapozót használok, semmi mást?

Figyelt kérdés

Nem szeretek nagyon sminkelni, évekig csak szempilla spirált használtam, de az sokszor elkenődött, meg nem nagyon látszik. Kevés és rövid szempillám van. Gondoltam a ragasztott műszempillára (nem akarok építettre pénzt költeni, mert nekem drága).


Szerintetek kihívó a műszempilla, ha mellette csak alapozót használok, semmi más sminket nem?



2021. aug. 21. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2021. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Nekem ez mindig olyan csóró utcalányos benyomást kelt, kivéve ha tökéletes a bőröd,mert akkor szép lehet az összkép.
2021. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Itt arra gondolok, hogy vkinek csúnya a bőre, zsíros, ápolatlan és komplett smink nélkül csak műszempillája van. 2-es voltam
2021. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2, szóval akkor akinek "nem szép a bőre", mondjuk van rajta néhány heg, vagy 1-2 pattanás, csak akkor "szép", ha 3 kg vakolatot ken magára, mert különben utcalánynak néz ki.


Kösz, akkor inkább nézzek ki "utcalánynak".

2021. aug. 22. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Nem erre gondoltam, hanem hogy a műszempilla csak a vakolathoz "illik".

Én sosem rakatnék fel amúgy.

2021. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Ha diszkrét a szempilla, akkor nem utcalányos. Ebből is van többfelé. Kevés alapozóval rendben van.


Az egy-két pattanás és heg nem egyenlő a zsíros, pattanásos, ápolatlan kifejezéssel.


Nyilván nem úgy értette, hogy akinek pattanása van, az ápolatlan és műszempillaval már gáz.


Jó alapozó pedig nem is látszik, minek túlozni 3 kg-val?


Kérdeztél, segíteni akarunk.

2021. aug. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6: A 3 kg-t képletesen értettem de ismerek olyat, aki jó vastagon keni az alapozót meg mindenféle "vackot" az arcára.


Nekem vannak hegek az arcomon, mivel valamikor aknékkal küzdöttem. Kb. 1 éve eltűntek az aknék orvosi kezeléssel.


BB krémet használok, amit bőrgyógyász ajánlott. A bőrhibákra picivel többet teszek, hogy fedje valamennyire a hegeket, bár a kozmetikus azt mondta, hogy nem vészes.


Szempillát is diszkréten használok.


Köszönöm a válaszokat!

2021. aug. 23. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!