Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ragasztott soros műszempilla...

Ragasztott soros műszempilla meddig maradhat fent?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy a ragasztót drogériából veszem, a pillákat pedig kínaiban.


Most csinálok ilyet először. Ráuntam a reggeli spirálozásra, az is elkenődik, akkor meg nem szép.

Gondoltam, hogy ragasztok fel pillát. Egy márkássabb ragasztóval fent maradna pár napig?



2021. aug. 19. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Hát, ha azt akarom, hogy utcai k***ának nézzenek, akkor csináld.


Én elfelejteném a mű dolgokat, szerintem egyáltalán nem szépek.


Nem vagy Barbie baba, sem guminő.

Ne csinálj magadból bohócot.


Nem rosszból mondom, komolyan



31/Ffi

2021. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ezeket az otthoni műszempillákat este le kell szedni, nem maradhat fent napokig. Gyorsabb lenne a spirálozás és ha jót veszel, nem kenődik el napközben. Ha tartós megoldást akarsz, akkor menj pilláshoz.
2021. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Catrice műszempilla ragasztója nekem teljesen bevállt :) illetve catrice pillák, hát napvégén el kell távolítani és érdemes a pillákat is megtisztítani így többször újra lehet használni.

Én is imádom drámaivá teszi a szemem, és feldobja a sminket.

2021. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!