Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vegyek fiúként gyűrűt?

Hol vegyek fiúként gyűrűt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiúként keresek gyűrűt, kiegészítőként az outfitjeimhez,így nem ékszerésztől szeretnék vásárolni😂. Utoljára a H&M-ben néztem, viszont ma elfogyott a gyűrű abban a méretben, amit én szerettem volna. Ehhez hasonló üzleteket tudnátok nekem ajánlani, ahol találhatok gyűrűt?

Válaszokat köszönöm előre is!



2021. aug. 29. 19:26
 1/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Köszönöm, de szerintem én magam eltudom dönteni, hogy szeretnék-e vagy sem. Tehát ezeket és az ehhez hasonló megjegyzéseket kérlek tartsd magadban!

További szép estét!

2021. aug. 29. 19:54
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem nagyon érdekel hogy mit kérsz.
2021. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára C&A-ban vettem gyűrűt, de érdemes körülnézni ebay/Ali oldalakon is, ott hatalmas a választék.
2021. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én is tervezek venni,de én inkább megrendelem szerintem trendhim-ről,mert kapok egy erős tartós anyagot,egyszer volt h&m-es haveromnak,azt mondta tiszta fekete lett tőle a keze,meg ócska műanyag.
2021. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ! Rendeltem most egyet H&M-ről, hisz miért ne. Kikell próbálni. 😁 De most felnének, akkor az általatok ajánlott oldalakra. Köszönöm mégegyszer, további szép napot nektek!
2021. aug. 31. 11:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Ebből a hozzáállásból már lehet látni, hogy milyen is a személyiséged. Könnyebb lett volna nem írni inkább, ezzel csak magad járatod le! További szép napot!
2021. aug. 31. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Na,sikerült megfelelő gyűrűt venni? Érdekelne, hogy milyen
2021. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen sokára válaszolok! Végül a döntésem a H&M-re esett. 100% cinkből készült gyűrűt vettem. Egyáltalán nem kopott, semmi baja nem volt. Kinézetre nekem nagyon tetszik. Örültem, hogy magától nem kezdte bezöldíteni az ujjam, viszont, ahogy kezfertotlenites közben olyan lett elkezdett a belseje tönkremenni és befogni halványan az ujjam. Ennek ellenére nekem teljesen megfelelt, viszont nem ajánlatos ilyen fajta anyagokkal "érintkeztetni".
2021. okt. 24. 23:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. :) Úgy látom, főleg női gyűrűk vannak, de akad olyan fazon is,ami fiúhoz is illik.
2021. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!