Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuként kiszeretném próbálni...

Fiuként kiszeretném próbálni a nylonharisnyát mert nagyon tetszik! Az eladónak mit mondjak? Mekkora méretet vegyek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 06:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen eladó? Bemész egy szupermarketbe vagy Tescoba, leveszed a polcról és kész. A hátulján van mérettáblázat, magasság és súly függvényében kell választani, de ha 3/4-est veszel az szinte biztosan jó lesz, kivéve ha égimeszelő vagy, akkor kell az 5-ös de az nem mindenhol van. A kasszást meg nem fogja érdekelni. Nem csak saját részre szoktak vásárolni az emberek, aki nős az néha vesz az asszonynak tampont, aki férjezett az meg alsógatyát az embernek.
2016. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos eladótól kérni, már sok helyen kapni, vegyél amire 3-as vagy 4-es, M-L van írva, vagy ezeket a méreteket mond, ha vékony vagy és 50-60kg, akkor 3-as M, ha 60-70kg akkor 4-es, M-L kell.
2016. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Semmit nem kell mondani. Ha nem kimondottan női fehérneműs üzletbe mész.

De amúgy van férfi ismerősöm aki rendszeresen vesz nejlon harisnyát szűrőnek. És őt sem nézik soha hülyének.


Igazából nagyon nyúlik szóval 3/4 az tuti jó.

2016. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Női részlegen ahol van eladó oda nem érdemes menni, mert gyakran ők sincsenek tisztában a harisnyákkal, nem tudják melyik miért pont microfibra, üvegszálas vagy lycra szálas, meg a méretet se tudják.

Vannak a direkt zokni-harisnya kis üzletek ott érdemes vagy pl DM-ben Rossmanban veszel.

2016. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kőszőnöm a válaszokat!!
2016. febr. 12. 07:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Es ha netan van elado?

Kit erdekek?!

A csajok is vasarolnak maguknak a ferfi ostalyrol mert van ami onnan jon be nekik!

Neked meg eppen forditva..

2016. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is tesco-t vagy hasonló áruházat ajánlom.A neten is utána tudsz nézni a méretednek.
2016. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én férfiként mindig 3 ast veszek a barátnőmnek ami rám is jó mert nagy hidegekbe én is felveszem a munkás nadrágom alá mert nagyon nagy részt kint dolgozom a szabadban, és a harisnya jobban szigetel mint a jégeralsó meg kényelmesebb is szinte fel sem tűnik hogy van rajtam. Persze a barátnőm tavaly rászoktatott a leggingsre meg más fjata lábfej nélküli harisnyákra mert nekem az jobb nekem abból néha megfelel az M-es méret de az L es is jó. Barátnőm S méretet hordja de a másik méretbe a 3 as az rá is való, arra a méretre nagyon nem szabad adni. Én javaslom ugorj be egy 99 Ft-os üzletbe 200-300 Ft-ért vegyél egy csomaggal 3 as méretbe vagy lehet egy számmal kisebbet is ahogyan érzed. Nézd nyugodtan eladókat nem fogja érdekelni. Jobbára mindig én megyek bevásárolni akár szupermarketekbe akár máshova. Mert a barátnőm munka után majdnem mindennap vagy iskolába megy képzésre vagy más dolga van nekem meg útba esik majdnem az összes nagyobb üzlet és autóval mégis kényelmesebb cipekedni, meg így nekünk egyszerűbb.


Mindig én veszem neki a normál harisnyákat vagy ha megkér hogy vegyek neki leggingset mert levan árazva valahol már tudom mekkora kell neki. Abból vannak ilyen méretek hogy 38, 39, 40, stb... szépen felfelé. Mrettáblázat alapján ezeket is neten kitudod keresni melyik passzolna hozzád. Nekem Elég ezekből a 40 es méret ami az ülepénél nagyobb igaz a szára nekem picit hosszabb mert alacsony termet vagyok de nálam nem az számít hogy a kinézet hogy nincs-e felgyűrődve vagy ilyesmi nadrág alatt nekem kb mindegy hogy áll ülepemnél legyen kényelmes ami általában be vállt nálam, és legyen testhezálló és ennyi, ez bőven jó.

2016. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyennek találod a harisnyát? Régebbi kérdés azért érdekel?
2016. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!