Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell gél lakkot készíte...

Hogyan kell gél lakkot készíteni otthon saját magadnak?

Figyelt kérdés

Szeretem festeni a körmöm, csak az nagyon hamar és csúnyán lekopik. Műkörmöt nem szeretnék, mert nekem jó a sajátom (amúgy sem olyan rövid általában) csak nem szeretnék körmöshöz járni ezzel.

El tudnátok mondani hogy pontosan milyen kellékek kellenek ehhez? És hogy elég e a normális körömlakk, vagy valamilyen speciális kell? Milyen uv lámpát kell venni hozzá? Vagy ha megveszek egy szettet, abban tényleg minden megvan ami kell egy ilyenhez? És ha igen, akkor tudnátok ajánlani ilyen szettet (márkát)? És hogy egy ilyen kb mennyibe kerül? Vagy hol lehet ilyet venni?

Köszönöm előre is a segítséget :)



2021. aug. 31. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg minden kell hozzá. Lámpa, uv lakkok, színek, alaplakk, fedőlakk, meg sok előkészítő cucc, hogy ne gombásodjon be. Spray-k, nedvességelvonó... Aztán valahogy le is kell szedni, úgy, hogy nehogy lereszeld a saját körmöd. Le lehet szedni folyadékkal, reszelővel, vagy erre való csiszológéppel. Manikűrhöz is kell ez-az. És nem túl egyszerű, sok idő kell, mire szép lesz egy sima szín akár. Viszont olcsóbb, mint folyamatosan körmöshöz járni.

Nézz videókat róla, kérdezz meg körmöst. :)

2021. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amivel el lehet kezdeni minimum

Lámpa 5-6000

Reszelők 1000

Bőrfeltoló 2000

Bőrvágó olló 2000

Nail prep 1500

Savmentes primer 2000

Színes base gel 3000

Cleanser 1000

(nekem minden Crystal Nailses, a base gel az Pearl Gummy base)


Ebből egy natúr nude körmöt tudsz csinálni, színtől függően kb ilyen lesz

[link]


Én is általában ennyit használok, 4 hétig tuti semmi baja, utána lehet tölteni, nem kell az egészet lereszelni.


Alapnak ennyi elég, aztán, ha ráérzel és akarod csinálni, akkor lehet még beszerezni mindenfélét.

Díszítő anyagok

Színes géllakkok

Fenyzselé

Csiszológép

Asztali lámpa

2021. szept. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!