Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 20 ezerért vennétek parfümöt,...

20 ezerért vennétek parfümöt, vagy sokalljátok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 18:36
1 2
 1/15 Metionin ***** válasza:
89%
Én sokallom. 10 ezer a lélektani határom de annak is már extra módon kell tetszenie hogy ennyit kiadjak érte.
2021. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ah nekem borzasztóan tetszik egy illat, de ennyit én is sajnálok érte :/ Pedig sajna a legjobb parfümök nincsenek ennél olcsóbban..
2021. szept. 3. 18:47
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ennél többért is vennék.
2021. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az lenne a bajom, hogy félnék, hogy nem lenne tartós az illata. Mert ha tartós az illata, meg tényleg jó, akkor most egyszer 20 ezerért most beleférne. Viszont csak ritkán. Szóval nem vennék minden hónapban, vagy 2-3 havonta 20 ezerért egy parfümöt. Annyit sajnálok egy parfümért. Én is legszívesebben max. 10 ezret költök ilyenre. De most egyszer-egyszer belefér, ha tényleg annyira tetszik. Szóval gondold át jól.
2021. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Minőségtől és kiszereléstől függ. Éppen most van függőben egy rendelésem ennyiért. Mentségemre szóljon, hogy egy évtizede csorgatom a nyálamat erre a példányra, és amúgy alig költök magamra. (Ha belegondolsz, hogy a láncdohányosok egy-két hét alatt elpöfékelnek ennyi pénzt, már nem is tűnik soknak). Néhány évente belefér egy ilyen kiadás, úgyis nagyon sokáig kitart egy 100 ml-es üveg. Ha megengedhetném magamnak, gyakrabban és drágábbakat is vennék, mert más luxusigényem nincs, ékszerek, márkás ruhák, tengeri hajóutak nem érdekelnek. Egyszer élünk, akkor is minek, megérdemeljük, hogy illatosak legyünk. :)
2021. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Nekem az már eléggé a határ. Ha nagyon bejönne egy drága parfüm, vennék 10 ml-s fújósat krémmánián, nálam az is sokáig kitartana mert sok parfümöm van.
2021. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem sokallom. Évente 1-szer veszek parfümöt, mert kapni is szoktam szülinapra vagy ilyenek, így egy évben egyszer rászánom. Most legutóbb 30 körül vettem 30 ml-t.

De ez most mindenkinek nagyon egyéni, hogy ki mire szán pénzt.

2021. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na mondjuk 30 ml-re 30 ezer elég sok, én 75 ml-set vennék 20-ért, de még azt is sokallom érte :D Bár én is ritkán veszek parfümöt, talán kétévente egyszer, mert amúgy én is szoktam kapni. Így nézve akkor nem olyan nagy kiadás :)
2021. szept. 4. 09:03
 9/15 Metionin ***** válasza:
100%
Figyelj ha annyira tetszik és jelenleg nincs olyan kiadásod ami nagyobb, vedd meg. Vagy krémmániáról vegyél fújóst és ha az elfogy és még mindig tetszik, akkor vedd meg az üvegeset. Néha megengedhet az ember magának ennyi luxust.
2021. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Á.Zoli ***** válasza:
100%
legutóbb 42.000Ft-ért vettem, mert beleszerettem az illatába :-)
2021. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!