Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erősebben szőrös férfi fenék:...

Erősebben szőrös férfi fenék: Mit szoktatok tenni, ha egyébként elégedettek vagytok a mellkas, láb és has szőrzetével, de a fenékét sokalljátok?

Figyelt kérdés
Borotválni? Visszavágni? Hagyni?

2017. febr. 13. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
gyantáztasd le.
2017. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meghagyom, mert hülyén nézne ki ha csak ott lennék csupasz. 16f
2017. febr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt gondolom én is, bár kissé zavar a megléte....
2017. febr. 14. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Basszus fiuk, eddig az osszes pasim emiatt szegyellte a feneket... butasag, ugye tudjatok? Egy ferfi az szoros. Nyilvan nem varom el, hogy az egesz segget szortelenitse. Termeszetes, nem zavar. Az jobban zavarna, ha olyan sima lenne, mint az enyem. Honalj, arc, fanszorzet legyen karbantartva, es ennyi. Olyan rossz, hogy szegyenloskodtok emiatt, en meg ugy szeretem a popsitokat! :D

18/l

2017. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)


Megnyugtató. Köszi. :)

2017. febr. 14. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!