Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ón ötvözet gyűrű szűkítése?...

Ón ötvözet gyűrű szűkítése? Ötvös egyáltalán elvállal ilyet?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy gyűrűt, de óriási lett. (Tényleg. 😂) Olyannyira, hogy leesne az összes ujjamról, egyáltalán nem simul rá egyikre sem.

Bár nem arany vagy ezüst ékszerről van szó, elég drága volt és elég különleges ahhoz, hogy egyszerűen csak sarokba dobjam.

A márka bár itthon nem túl ismert, első osztályú, egyáltalán nem gagyi bizsu kategória, az országban csak pár helyen lehet kapni, így a méretek is limitáltak.

Q és W méret között nem volt. A Q lehet, hogy jobb választás lett volna, de fóbiám van attól, hogy egyszer rászorul a gyűrű az ujjamra, pláne, ha vastagabb anyagból készült - ezért a nagyobb méretet választottam… de ez hordhatatlan méret.

Ötvös szerintetek megcsinálná úgy, hogy megfelelő legyen? …Vagy kiröhögne, hogy egy “alantas bizsuval” állítok oda?



2021. szept. 8. 10:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék, nem egy parázós tinike vagyok már, aki attól retteg, hogy kiröhögik, hanem inkább az a kérdés, hogy egyáltalán tudnak-e kezdeni vele bármit egy ilyen helyen?
2021. szept. 8. 10:39
 2/2 anonim ***** válasza:
nem rohogne ki, de tartosan nem tudna-szerintem megcsinalni, kemenyforrasztani nem tudja,a bevonat lejonne rola akkor azt ujra kene femezni,hat… nem tudom mennyibe kerult,ha 10-15ezer alatt akkor inkabb vegyel egy masikat.
2021. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!